Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi erre a legjobb megoldás?...

Mi erre a legjobb megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik meg, hogy legyen egy kiskutyám, én viszont nagyon-nagyon szeretnék egyet.

A kifogás a kutya ellen az, hogy mi most egy panelban élünk és nem kertes-házban.

A valóság viszont az, hogy az egész familiában én vagyok az egyetlen állatbolond és így én elviselném, ha egy lakásban élnék egy kutyussal, ők viszont csak úgy tartanának kutyát, ha az a legtöbb időt a kertben töltené el.

Vagyis ők csak elviselnék a kutyát és nem teljes szívvel tartanák.

A megoldás (szerintem):


Arra gondoltam, hogy vennénk egy panel-lakást a közelben (10 emeletesben lakunk, de itt árulnak lakást-->közel lenne) és ott együtt lennék a kutyussal. Így a szüleim nem élnének együtt egy kutyával sem és én sem mennék messze.


Ez lenne a "nagy" ötlet, értékeljétek és ha nem jó mondjatok másikat.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 26. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de nem nagyon tudhatod mit jelent a pénz. Úgy beszélsz egy házról mintha csak leugranál a boltba egy kenyérért. A legtöbb ember nem tud manapság csak úgy egy házat venni, de még ennél kisebb dolgokat sem.

Na persze lehet hogy ti milliomosok vagytok. De ha ez igaz, akkor is elég naívnak és önzőnek látszik ez az ötlet. Én odavagyok a kutyákért, de biztos nem vennék értük egy egész házat, és főleg nem várnám ezt olyanoktól akk nem is akarják! A másik az, hogy senkit sem kényszeríthetsz arra hogy együtt éljen a kutyával ha ő nem olyan, és arra sem hogy pénzt költsön rá. Ha nem akarnak kutyát azok akikkel élsz akkor bizony meg kell várni amíg külön költözhetsz és lehet egy SAJÁT házad ahol azt csinálsz amit akarsz. Nekem az ötleted olyannak tűnik mintha nem a földön élnél. A legtöbb embernek evidens hogy ilyen eszébe sem jut.

2012. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy ??


egy ház 15-20 millió legalább , van ennyi pénzed akkor jó ötlet..

2012. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szüleimmel már megbeszéltem, nem kérek több választ.
2012. febr. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!