Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámna...

Hogyan tanítsam meg a kutyámnak hogyha távol van tőlem akkor is feküdjön le parancsra?

Figyelt kérdés
A mellettem, előttem fektetés már megy de távolba nemigazán... Az a baj talán az, hogy nem parancsszóra fekszik le, hanem amikor a jutifalattal közelítek a föld felé.
2012. febr. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A kézjeleket is meg kell tanítani, és akkor menni fog :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet... Lefele mutatok az ujjammal és mondom, hogy fekszik, akkor lefekszik, mert jutalomfalattal tanulunk, de ha simán mondom neki a fekszik-et, akkor nem fekszik le. Viszont minden eddig tanultat csinál parancsszóra és akár jutalomfalat nélkül is..
2012. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kellene neki megtanítani, hogy lefekszik anélkül, hogy jutalomfalattal vezeted. Ha ez már megy, akkor fekteted úgy, hogy egyet ellépsz tőle, majd 2-3 méterre, és így növeled a távolságot. Azért ez a nehéz feladatok közé tartozik, amíg a fektetés nem megy tökéletesen, falat nélkül, addig nem fog menni.
2012. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Akkor végülis ugyanaz a lényege, mint a marad-nak. Ott is fokozatosan növeltem a távolságot..

2012. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!