Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olcsók a pekingi palotap...

Miért olcsók a pekingi palotapincsi kutyák? Nekem volt, és lesz is. Nagyon édesnek tartom őket.

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem valami népszerű ebek...


Nem csúnyák de nekem pl. nem kellenének....

2012. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a minőségi pekingi ugyanúgy nem olcsó, ahogy a minőségi yorki sem.


megint más kérdés, hogy szaporítják orrba-szájba, így lehet szerezni pincsire hasonlító kutyákat már a fajtatiszta kutya árának töredékéért.

2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak, nagy a túlszaporodás. Egyébként nagyon tündéri kutyák, nekem is volt már hozzá szerencsém, de aki mostanában vásárol nagyon körültekintően kell megnézni, hogy honnan veszi.
2012. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

egy pekingi tenyészminőségű kutya 200 ezer körül van...nem mondanám olcsónak.

Pesze van szaporított 20 ezerért is dögivel

2012. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem divatos most. A 80-as években volt az.

De már akkor beszélték róluk, hogy sokaknak fáj a lába a hosszú hátuk miatt. :(

Persze nem ők tehetnek erről. De én emiatt nem is vennék, bármilyen aranyos meg szép is, nem tudnám végignézni, hogy esetleg szenved. Meg a szemük is érzékeny. Jobb akkor már inkább egy egészségesebb fajtát választani, amelyik nem hajlamos betegségekre.

2012. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Futni egyáltalán nem is tudnak a testfelépítésük miatt. Hosszú hát, aprócska lábak. Gondolhatod így milyen "egészséges" életük lehet. :/

Csak kínlódnak egy bizonyos kor után.

2012. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát köszi!Arra gondoltam azért mert pl: a yorki szinte divat kutya lett.De nem is értem ,hogy egy élőlényből miért kell divatot csinálni?!

Amelyik kutya nem divat,vagy ha keverék akkor már mehet is a süllyesztőbe?!Nagyon ocsmány dolognak tartom ezt!

2012. febr. 27. 19:21
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy az én pincsim úgy futott alig értem utol.

A betegségről meg az a véleményem,hogy valamennyire minden kutya hajlamos betegségre.Hol ezért,hol azért.

De sok betegség kiküszöbölhetők,ha valaki rendszeresen vizsgáltatja,és megfelelő körülmények közt tartja.

Hiába van valakinek Yoksi-ja,ha nem oltatja,vagy nem sétáltaja stb.

2012. febr. 27. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami a ház mögötti sufniban ellik le,és pekingi cimszo alatt eladják a kedves "gyártók" az olcsó.Az enyém 14 évig,tenyésztőtől vettem és már akkoriban sem volt olcsó,iszonyat nyugodt ,kiegyensúlyozott gyönyörű és egészséges kutya volt. Szöges ellentéte a mostani szaporitott ideggyenge kutyáknak,és sajnos már elterjedt a tévhit,hogy 'idegbeteg ' fajta,mikor erről szó sincs,az enyém még a hangját se hallatta csak ha jelzett.
2012. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és ez is egy méteres baromság,hogy nem tud futni,ugyan miért ne tudna? Az összes kistestű kutyának rövid a lába,a tacskó hátáról ne is bezséljünk miylen hosszú,mégis tud futni..
2012. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!