Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez komoly? Ez a történet...

Most ez komoly? Ez a történet tényleg hír értékű?

Figyelt kérdés

Nem teljesen ebbe a kategóriába tartozik, de nem tudom hova való igazán.

A tv be van kapcsolva, megy a híradó és nem elég, hogy reklám van benne, de azzal megy el 10 perc, hogy két kaukázusi széttépett egy tacskót. Most komolyan itt tartunk, hogy ez hír? Miért nézik teljesen hülyének az embereket?

Bocsánat, ha nem ide tartozik a kérdés, de ezen fenn akadtam kicsit. :/


2012. febr. 27. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen hír. Lényegében elég elszomorító dolog hogy ez megtörténik mert a gazdák képtelenek vigyázni a kutyáikra!
2012. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én meg azt hallottam ma, hogy valaki látta a Bangó Margitot egy áruházban, amint éppen egy sárga merőkanalat vett. Most ez mennyivel jobb? Igaz, nem a Híradóban volt, de akkor is. Ezt feltétlen közölni kell? :/
2012. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy EZ (amit leirtál) már hírnek számít, hanem hogy az is hírnek számít hogy a Való Világból, meg a Megaszarból, meg a Csillag születikből az emberkék mit csináltak épp a villában/műsorban, vagy ha már kiszabadultak, akkor milyen lapoknak pózolnak, vagy mit gondolnak egymásról...Elég szomorú hogy a népnek ilyen embereket mutogatnak, bezzeg a tudomány, sport, művészet embereit már kevesebben ismerik, azokat akik tényleg valakik és sokat tettek azért hogy eljussanak valahova...
2012. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azon szoktam elmosolyodni, hogy ha két tacskó megölne egy harmadikat, le se szarnák.

Pl. egy pit megöl egy tacskót, megy a híradóba, hogy vérszomjas harcikutya marcangolta szét a család kedvencét, a gazdái és a szomszédok is mind sokkot kaptak és a mai napig rettegnek és rémálmaik vannak.

2012. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó válaszoló, ez is igaz. Elég gáz, hogy ez a sikk manapság. Aztán csodálkoznak, hogy idióták a gyerekek, már elnézést...
2012. febr. 27. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne hír? (Nem kötözködésből kérdezem, hanem mert érdekel.)

Szerintem azért van benne, mert végülis emberi felelőtlenségről van szó ezekben az esetekben.

Számomra meg az a furcsa, hogy a híradó lassan a celebek hülyeségeiről szól. Én úgy gondolom ezzel nézik hülyének az embereket.

2012. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma az a "hír", amin lehet borzongani, ijedezni, stb. Vagy vájkálni az ismert emberek életében.

A mai újságíró nemzedék nagy része csak ezt tanulta .

2012. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!