Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zsömi nem tud ráálni a hátsó...

Zsömi nem tud ráálni a hátsó lábára mennyi van még neki hátra?

Figyelt kérdés
Zsömi egy Golden retriever nem tudott ráálni a lábára.Ki jött a doki és. adott neki injekciót azóta jobban van ,de már 13 éves szóval... Szerintetek túléli?
2012. febr. 27. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak az orvos tudta volna megmondani!Nem kérdezted meg?

Sajnálom szegény kuszit!

2012. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igazándiból nem az én kutyám hanem a barátnőmé ő diktálta és kérte,hogy irjam ki. Egyébként nagyon szeretik este az egész család a szőnyegen aludt a kutya mellett! :)
2012. febr. 27. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem a többiektől: GF 600 ilyen esetben nem segít egy kicsit?
2012. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a GF 600 nagyon jó kiegészítő, de nem csodaszer... :(

sajnos ilyen idős kutyánál, és ilyen fokú fájdalomnál, már valószínűleg nem fog rajta segíteni. a fájdalomcsillapítóval most többet ér, az ízületvédőket kúraszerűen adják, kell pár hét, mire érezhetően hatni kezd.

2012. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet tudni. Szerintem ilyenkor már a doki se tud biztosat mondani. Valami fájdalomcsillapítót lehet neki adni, hogy ne szenvedjen, de ha már látszik rajta a kínlódás, akkor jobb elaltatni szegényt.
2012. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,tudom de kapott valami injekciót ls elvileg jobban van...
2012. febr. 27. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már csak ideiglenes megoldás az injekció is. Valószínű, hogy valamiféle szteroidot kapott, ez jó esetben egy hónapig segít rajta. Utána újabb injekció, és akkor talán megint bírja egy darabig. Amíg nem szenved a kutya, addig segítség neki. Az én labradorom 16 évesen 3-szor kapott szteroidot, ezzel kb. 4 hónappal hosszabbítottuk meg az életét. Végül összeomlott a keringése, és azért altattuk el.


A szteroid injekció látványos javulást hoz pár óra elteltével is.

2012. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért bevinném valami rendesen felszerelt rendelőbe. Vannak dolgok, amiken öregen is lehet segíteni.
2012. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az orvos aazt mondta,hogy most. Már ezzel együtt kell élnie(mármint örökre sánta lesz)
2012. febr. 28. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
És az az orvos megröntgenezte, megvizsgálta rendesen, vagy csak ránézett, és rávágta a leggyakoribb diagnózist? Nem véletlenül mondtam, hogy _rendesen felszerelt rendelőbe_ vidd be. Feltéve, hogy akarsz neki esélyt adni egy kicsit egyszerűbb és fájdalommentesebb öregkorra.
2012. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!