Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted beteg a kutyám?

Szerinted beteg a kutyám?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem levvitem sétálni, pisi kaki megvolt, feljöttünk és lefeküdtem az ágyba mert betegvagyok, levan húzva a redőny sötét van a szábámba és azóta alszik a kutyusom. Lehet ez betegség h ilyen sokat alszik? amúgy semmi baja nincs:D
2012. febr. 28. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, éjszaka van... :D
2012. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valószínűleg nem beteg csak alkalmazkodik a gazdi kedvéhez és a mostani életstílusához:)
2012. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sötét van a szobádban,és tudja,hogy most pihizni kell.

Szerintem ha felkelnél ő sem feküdne tovább. :-)

2012. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutyák normál esetben, ha nincs semmi "akció", akkor alszanak. Ha kell, akkor egész nap.
2012. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
beteg
2012. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baja nincs, alkalmazkodik hozzád ennyi!=)

2012. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanilyen az én két kutyám is nyugi ! Ha beteg vagyok végig alusszák velem a napot , eszük ágában sincs kimenni legyen tél vagy nyár :) és szerintem érzik is, hogy beteg vagy , együtt érzőek :)
2012. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!