Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap óta csak "turkál" a reggelijében és a vacsorájában. Ma pedig reggel még evett egy picit, de most nem evett semmit. Bepróbálkoztam nálam a sima főtt csirkehússal, semmi extrával... és azt is csak a szájába vette és utána kiköpte.

Mit csinálhatnék, hogy egyen? Próbáltam (főtt) zöldséget, rizst, húst, tápot, tejfölt, joghurtot, kefírt... semmi. Kezdek nagyon aggódni, hogy valami más baja van. Szerintetek?


2012. febr. 28. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet beteg, vidd állatorvoshoz
2012. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orvos.Minden betegség így kezdődik
2012. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival, ha ennyi finomságot nem eszik meg, akkor tuti valami baja van, nem csak éhségsztrájkol.
2012. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem dobim van , kettő is ! Velem ezt akkor csinálták, amikor ők voltak a főnökök , ezzel is meg akarták mutatni ki a Jani... mert nem ették meg a tápot, akkor adtam húst, azt sem adtam mást ... ha nincs más tünet, csak ez a baj, akkor csináld azt, hogy kiteszed a kajáját és 20 perc múlva elrakod , a következő kajáig nem adsz neki semmit, csak vizet ! Este ugyanígy, pár nap is megszokja, hogy ez már pedig így működik :)
2012. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!