Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani olyan mopsz...

Tudtok ajánlani olyan mopsz kennelt vagy tenyésztőt akinél kaphatok "olcsón" kölyköket? Azért írtam hogy olcsón mert nem versenyeztetni vagy tenyészteni szeretném őket, de mindenképpen törzskönyves kutyust akarok vásárolni.

Figyelt kérdés
Nem azért akarok törzskönyvest mert a törzskönyv nélkülieket lenézem, hanem mert a mopsz tenyésztése tapasztalatot igényel és sajnos egyre több a rossz génállománnyal rendelkező kölykök száma. Lehetőleg Hajdú-Bihar megye környékéről és olcsón. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz utána. Ha születik standard hibás kölyök, akkor sok tenyésztő, persze csak hobbyra olcsóbban oda szokta adni. Viszont az ilyen kölyköket előre általában nehéz kikalkulálni.
2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
50000Ft körül vannak az expresszen törzskönyvezett. Kennelből szerintem 80e ért már lehet kapni. Ez nem is drága. Bárcsak az én kutyám kerülne ennyibe.... pedig én sem akarok vele semmit. Hobbi célra is 150e, tehát nem feltétlen adják olcsóbban
2012. febr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kurbi20 válasza:
menhelybõl!
2012. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menhelyből??? Vele, hogy tenyészteni, kiállításra járni?
2012. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!