Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tud felugrani a...

Miért nem tud felugrani a kutyám pár napja az ágyra?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves Westym, kb két napja vettem észre, hogy mintha gyengék lennének a hátsó lábai:(

Nem lehet észre venni rajta semmi mást, a fogai épek, kedve jó, fájdalma nem hiszem, hogy van, mert eszik, mozog , szalad ugyanúgy, és ha masszírozom a lábait nem megy el, szóval sztem nem fáj neki .

Ötletek ? Esetleg ilyen idősebb kutyusnál már kellene valami vitamint adnom neki , kalcium vagy valami ?

Persze ha nem lesz jobb, elviszem holnap orvoshoz !


2012. febr. 29. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:

10 évesen már öregszik a kutya. Nem olyan rugalmasak az izmai. És valószínűleg már kissé meszesednek az ízületei.

Valamilyen zöldkagylós termékkel még rásegíthetsz.

2012. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma vettem is neki új tápot , seniort Pro Plant és Seatone Sport Restartot, remélem fog neki segíteni, mert rossz látni szegényt , eddig tele volt erővel !
2012. márc. 2. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő remek vétel volt. A Seaton nagyon-nagyon jó termék.
2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha magas az ágyad, mivel nem fog fiatalodni a kutyád, csinálj neki kis feljárót. Nekem ismerősömnek az autóhoz van, mert kíméli a kutya gerincét, hátsó lábait.
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a feljáró jó ötlet, így megkönnyíted a dolgát...
2012. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A feljáró megoldás, ha engeded neki az ágyra menetelt. Ha a földön szeretnéd tartani, akkor most leszoktatható róla. Amúgy igen, idősödik, nem fog tudni ugrani se úgy, és lassacskán felhagy a rohangálással is. Ízületvédőt ajánlott neki adni
2012. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jaj, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok !:)

minden egyes alkalommal felkelek ( legalábbis szerintem) ha fel akar az ágyra jönni éjszaka, mert kopogtat az ágy fa keretén :D Nem akarom már leszoktatni az ágyban alvásról, ha eddig nem tettem , most már mindegy :)

szaladna ő, meg rohanna,csak lassított felvétel , mintha jegen szaladna , nem halad annyira :O


Nem tudjátok mennyi idő kb míg hatnak ezek a gyógymódok ?Tudom hülye kérdés, mert egyéntől is függ, meg azt mondta a doki , hogy lehet először rosszabb lesz, mint volt az állapota , aztán látványosan javul .

2012. márc. 3. 05:07
 8/10 anonim ***** válasza:
A Seatont olvasd el. De általában minimum két hét, mire kezdi kifejteni a hatását. Egy hónap múlva pedig már javulást mutathat a kutya. persze, Megfiatalítani nem fogja.Ha már nem látod hasznát a Seatonnak, segíthetsz a kutyádon a Tricoxilal.
2012. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnéztem utolsó amit ajánlottál, ez valami fájdalom csillapító ?

Amúgy nem tudom van e fájdalma, az éjszakát végig alussza, és sokat pihen az biztos, szóval ha lenne fájdalma, azért izgágább lenne, nem ?

Még lenne egy kérdésem, szerintetek adjak neki valami vitamint még , vagy a Pro Plan teljesen elég neki mindenre ? ( ezt elfelejtettem az orvostól megkérdezni )

2012. márc. 4. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, a dokid ismeri jól a kutyádat. Idősödő ebkének még az Immunovet jó hatású. A Tocoxil valóban fájdalom csillapító. Azért írtam, azt csak végszükség esetére. Az, hogy alszik, meg nem nyüszít, még nem jelenti, hogy nem fáj neki. Bizony, fáj néha. Azért nem ugrik már, mert azt érzi, hogy fájdalommal járna.
2012. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!