Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak a kutyammal?

Joros krisztina Tina kérdése:

Mit csinaljak a kutyammal?

Figyelt kérdés
a testverem ram bizta a kutyajat de a kutya frakk mindig csak ugral ram es nagy kormei es fogai vannak 2-szer nagyobb fogak mint kormok es szeretnek tanacsot kerni hogy mit csinaljak vele hogy ne ugraljon a testverem oroszorszagban van es nem tud segiteni!
2012. febr. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor rádugrik,kiálts rá,ijeszd meg egy hirtelen hanggal,s ha arra sem hagyja abba,fordíts neki hátat mindig.Ő ezt valószínűleg játéknak veszi,te viszont tudasd vele,hogy neked ez nem tetszik.Kutyája válogatja,hogyan reagálnak a fentiekre,ha ezek sem válnak be,esetleg picit koppints az orrára(ne úgy,hogy fájjon,csak figyelmeztetőleg)bár szerintem az elfordulás és a figyelemmegvonás a leghatásosabb.Egy régi kutyás könyv még azt írja,ilyenkor finoman a lábára is lehet lépni,bár én az ilyesmi módszert nem szeretem.Válogass a fentiek közül,valamelyikkel biztosan tudtára hozod,hogy amit csinál,az nem kívánt-a lényeg,hogy fizikai erőszakot,fájdalmat soha nem szabad neki okozni!
2012. febr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen lilu
2012. márc. 1. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg központozni.

Másodszor meg fogdz meg szépen a kutya nyakörvét, és érvénesítsd az akaratodat. Tedd le a földre. Rakd oda, ahol akarod, hogy legyen. Ha hagyod, hogy a kutya azt tegyen veled, amit akar, akkor ennél csak rosszabb lesz.

2012. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,remélem,használni fog valamelyik módszer.
2012. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi lilu
2012. márc. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!