Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy legyen egy kutyánk?

Figyelt kérdés
(Tudom, csomó ilyen kérdés volt.) Nálunk sosem volt ígérgetve kutya. Régebben volt egy német juhászunk, ő valami miatt elpusztult. Abban az időben nem szerettem a kutyákat, az elmúlt 5 évben kezdtem őket megszeretni, az elmúlt 2 évben szeretnék is. De ha csak a kutya téma kerül szóba, már mondják a szüleim, hogy nem kell kutya, csak a gond van vele. De én nagyon szeretnék egyet, minden lehető dolgot elolvastam. Egyedüli dolog, amit nem tudnék feltenni érvnek, hogy állom a költségeket. (be tudnék segíteni, de nem tudnék mindent állni). Van egy macskánk is, ő mellé akarok.
2012. febr. 29. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ismerős a dolog.

Bár nekünk sose volt kutyink,de nagyon szeretnék én is egy kutyit.

Lehet hogy már nem akarnak több halálesetet.

Majd nagy korodba ha elköltözöl tőlük veszel egyet.(én is ezt fogom csinálni)

És TÖRŐDJ bele hogy most nem lehet kutyád :(

(nekem se volt könnyű)

2012. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A szülők általában azért nem akarnak kutyát, vagy más állatot vinni a házhoz, mert attól tartanak, hogy a gyerekek nem viselik gondját az új jövevénynek.

Talán ha látnák, hogy felelősségteljes vagy, talán könnyebben menne a dolog.

Emeletes házba sem olyan egyszerű állatot tartani, hisz a kutyákat sétálni kell vinni és nem csak néha néha.:)

Mennyi idős vagy?

2012. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Woow ***** válasza:
Ha bebizonyítod a szüleidnek hogy tudod gondozni, lehet hogy megengedik. :)
2012. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olastasd el velük az alábbi linket, az emlékezünk menüpontban, a jobboldali szürke sávban levő szöveget! Nálam bevált! (A német dog nem feltétel, lehet bármilyen fajta a leendő kutyád)

[link]

2012. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok, és kertes lakásban élünk, és a macskának is én látom el a gondját.
2012. márc. 1. 13:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár kutyám nem lehet (még :P), de meg van, hogy a pénz a probléma, amit a kajára, oltásra kell költeni, illetve ami egy váratlan betegségnél elő fordulhat. De el kezdtem spórolni, és remélem hamar összegyűlik a pénz ^^ (olyan gyorsan azért tudom, nem fog, de hát :))
2012. márc. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!