Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám mindent a szájába...

A kiskutyám mindent a szájába vesz, félek hogy majd egyszer komolyabb baja lehet ebből. Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Egy fiatal pekingi palotapincsi kutyusom van.
2012. febr. 29. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Az teljesen természetes hogy ízlelgeti próbálja hogy tapasztalatot szerezzen.A gyerek is ezt teszi.
2012. febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Kenj be egy két dolgot amit előszeretettel a szájába vesz Erős Pistával.

Hamar abbahagyja majd.

Nálam felújítás közben a házról akarták lerágni a polisztirol szigetelőhabot, bekentem Pityuval,azóta már nem csinálnak ilyet.

Leszoktak róla.


Üdv.

2012. febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Egyszerűbb ha befújod ecetes vízzel azt, amit rágcsálni szokott, de te nem szeretnéd, hogy azt rágja! A kutyák nem szeretik a szagát!

De biztosíts neki játékokat(legjobb 1régi, rossz cipő, imádni fogja, tele van szagokkal :D, és még pénzedbe sem kerül), mert nőnek a fogai és jót tesz neki ha rágcsálhat valamit!

2012. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
A régi cipő egyáltalán nem jó játék a kutyának, ugyanis ő nem tud különbséget tenni a cipők között, melyiket rághatja, melyiket nem, és a ti cipőiteket is rágni kezdi majd. Ha meg leszidjátok ez miatt, nem fogja érteni, hogy egyszer rághat cipőt, egyszer meg nem...
2012. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

A kutya nem tudja mi az a cipő! Ha ad neki 1db.rossz cipőt, attól még nem fogja tudni, hogy az is az amit a gazdi hordani szokott! Ő csak úgy fogja fel majd, hogy amit a gazdi fel szokott húzni a lábára azt nem szabad, azért leszidnak!De ezt amit nekem adtak ezt szabad, mert ezért nem szidnak le!

Csak meg kell neki tanitani: szabad-nem szabad!

2012. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Off:

Az én kutyámnak is van/volt egy cipője, tudta, hogy az az övé, a többihez pedig nem nyúlhat. Simán megkülönböztette a többitől.

On.


Kérdező! Az utcán csinálja ezt, hogy mindent a szájába vesz?

2012. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne hagyd, hogy olyan dolgokat a szájába vegyen, amitől baja lehet. Amitől meg nem lehet baja, azt hagyd, had vizsgálja meg, kölyökkorban fontos, hogy ismerkedjen dolgokkal. igen, a szájával.
2012. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem séta közben vesz minden szart a szájába, talál csontdarabokat,zsebkendőt sőt eddig a legundorítóbb egy használt tampon volt amit egy bozótból húzott ki...s.tb. Leszidom és kiszedem a szájából.



Van valakinek jobb ötlete?

2012. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kiképzők a mentolos fogkrémet szokták javasolni, amint rajta kapod, hogy bevesz valamit, rászólsz és nyomsz a szájába. Állatólag nagyon utálják az ízét és pár alkalom után abbahagyják.


Nálunk nem jött be, az enyém imádta.

2012. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim, ennyire bélpoklos kutyát én még nem láttam. Mindenre, azonnal 'rárepül'.
2012. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!