Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák minden esetben...

A kutyák minden esetben kapnak tölcsért ivartalanítás után, hogy ne piszkálják a sebüket?

Figyelt kérdés
kutya, tölcsér, ivartalanítás
2012. márc. 1. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2012. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Más műtétnél is kapnak, így biztonságos.
2012. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kapnak minden esetben, megbeszélés alapján megy a dolog általában. Én pl pólót adtam a szuka kutyámra, hogy ne tudja nyalni a sebet.
2012. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hétvégén viszem ivartalanításra, de erről nem is volt szó telefonon.
2012. márc. 1. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokszor olvastam itt, hogy nem kaptak.

Mi kaptunk, végig rajta volt a tölcsér, egészen a varratszedésig. Gyönyörűen begyógyult a sebe. Olyanról viszont hallottam már, hogy a kutyus nyalta a sebet, elfertőződött stb. Nyilván nem egy kényelmes dolog nekik, de én nem bántam meg, hogy végig rajta volt. Nagyon hamar megszokta, csak a lakásban okozott neki gondot a közelekedésnél, itt-ott elmérte a távolságot és koppant a tölcsér vagy levert dolgokat...

Ha valamilyen oknál fogva nem kaptok/nincs a dokinál és te szeretnél, Fressnapfban tudsz venni!

2012. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mikor mentem a kutyámért a műtét után, rajta volt a gallér. Otthon levettük, és soha nem nyúlt a sebhez, nem volt szükség ráadni. De természetesen nem árt, ha kéznél van, szóval szerintem kérj egyet, ha nem adnak automatikusan.

A miénket varratszedéskor visszavették, és vissza is adták az árát.

2012. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

orvostól függ. Az enyém nem szeret adni,megkérdezi tudunk-e figyelni a kutyára.Ha igen, akkor nem ad. csak azoknak ad akik egyedülhagyják a kutyát hosszabb időre.

Az enyémeken soha nem volt, úgyis velük voltam az első 3 napon

2012. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én kaptam, de enm volt rajta sosem.
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
Első alkalommal adtam rá. Egész éjjel nem aludtunk, mert a kutyát zavarta és csak járkált fel-alá és mindennek nekiment. Ha meg több kutya van, a másikat nem akadályozza meg, hogy nyalogassa a sebet. A póló nálunk bevált, akkor senki más nem fér hozzá és még a kosz sem megy bele, ha kinn van a kertben.
2012. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mi dokink nem adott (szuka kutya), azt mondta, ha esetleg piszkálná, akkor vigyük vissza, rakunk rá tölcsért. Alapjáraton én sem akartam rakatni rá, elég zavaró neki, inkább adtunk rá egy pólót (nagyon édesen nézett ki :D ), hogy tuti ne piszkálja. Amúgy csak nyalogatta volna, így is próbálkozott, de közvetlenül a varratot nem érte el így. Szépen begyógyul, összefort a vágás 10 nap alatt.
2012. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!