Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kutyám...

Mit csináljak, ha a kutyám nem akar megmozdulni, ha leviszem sétáltatni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Csalogasd valamivel. Játékkal, finom falattal.
2012. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bolognese kölyök, ma voltunk lent először és nem mozdult...
2012. márc. 1. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Csalogasd valami finomsággal. Legyen az kedvenc kajája, bármi:).

Lássa hogy jó dolog a séta.

Egy idő után szerintem úgy is kíváncsi lesz a szagokra, ezért magától is elindul majd

2012. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmegy az utcáig, de onnan már nem mozdul? Vagy ölben viszed le? Ha igen, azt felejtsd el, egészen a lakástól csalogasd, kajával (sajt, virsli, párizsi, nem száraztáp meg műrágóka), játékkal, széttárt karokkal, bármivel, ami érdekli. Ne feszüljön a póráz, csak hagyd lógva; azért menjen veled a kutya, mert akar, ne azért, mert muszáj.Ne akarj tőle túl sokat, mindig akkor menjetek fel, amikor éppen ügyes volt, mert ha megvárod, amíg eleged lesz az ellenkezésből és akkor viszed vissza, akkor legközelebb esze ágában sem lesz megmozdulni.
2012. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Viva2000 válasza:
Az én kutyám is ilyen. Én azt ajánlom, h finom ételekkel csalogasd. Ha elindul adjál egy kis darabot belőle, h lássa, h jó amit csinál. Mi közbe sétáltatod simogasd. Így látja, h örülsz annak amit csinál. Legyél türelmes és nyugott. Remélem segítettem vmit. Sok szerencsét. :)
2012. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kutyás ismerősödet kérd meg, hogy menjen veletek, a kiskutya valószínű követni fogja a nagyobbat.
2012. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!