Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom hogy furcsa kérdés, de...

Tudom hogy furcsa kérdés, de hogy vehetem rá a négy éves szuka kutyusomat hogy játékot vagy bármit az ételen kívül a szájába vegyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetné a szájába a játékot?
2012. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te beteg állat, inkább szerezz csajt.
2012. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kend be nutellával.
2012. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném hogy a kutyusom pl.visszahozza a labdát de nem veszi a szájába(amúgy lány vagyok).
2012. márc. 1. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen kutyusról van szó? Mert a vadászkutyák általában elég apportosak, de a juhászkutyák, egy rész nem nagyon:)
2012. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyan reagál, ha próbálsz vele játszani, csalogatod, mellé dobsz labdát, ronggyal pofozgatod, vagy ilyesmi?
2012. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus, de a játék nem igazán érdekli.
2012. márc. 3. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Megtaníthatod neki feladatként, de igazából furcsa, hogy semmivel nem akar játszani. Többet kéne tudni róla, meg arról, hogy hogy tartjátok, hátha kiderülne valami...

De még egyszer kérdezem, hogy reagál, ha próbálsz vele játszani? Elmegy? Vagy csak hülyén néz rád? Mivel próbálkoztál eddig?

2012. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer megpróbáltam felcsigázni egy labdával. Volt olyan hogy elkezdett ugrándozni körülöttem, de amint eldobtam a labdát elszaladt.
2012. márc. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!