Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweileres kérdés?

Rottweileres kérdés?

Figyelt kérdés

Nekem van egy 10 hónapos szuka Rottweilerem tenyészetből vettem.És kicsinek gondolom mar magassága 50cm súlya 30 kg.

Légyszi akinek van az irja már le hogy ez normális -e vagy nem köszönöm előre is.



2012. márc. 1. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a tenyésztőt kérdezed?
2012. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pestről vettük a kutyát és én Fehérgyarmaton lakom.Telószámot nem tudok hidd el őt kérdezném.
2012. márc. 1. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy tartod a tenyésztővel a kapcsolatot, ha nem tudsz tőle kérdezni?


Ha esetleg olyan betegség jönne ki a kutyán, amire garanciát vállalt, akkor hogyan fogod értesíteni?

Vagy csak úgy szimplán bármilyen hírről?


A szukák KIFEJLETT korukban amúgy kb 50-60 cm magasak (marmagasság) és kb 45 kilosak.

2012. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a telószámot semmi ha neten keresek rá akkor meg vami hülye számot ad ki és felhivtam vami nő pofázot de nem tudom miről valami alapítványt segíthetek.
2012. márc. 2. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy az istenbe vettél tőle kutyát, ha még utol se tudod érni?
2012. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kennel nevét csak tudod, ahonnan vetted.

Nézd meg a törzskönyvön.

2012. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi. A szukáknak is kb 40kilósnak kellene lenniük bár 1éves korig még nőhet. Szüleit láttad?
2012. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem most 8 hónapos a szuka rotim és 61cm 40kg. Lehet hogy jobb minőségű táppal kéne etetned. De szerintem lesz a tiéd is 40kg csak késöbb érik
2012. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem most 11 hónapos a szuka rotim és 38-40kiló, ő is kicsit későn érő, mert még csak most kezdett el erősödni. De kb. ez a normális és a mienk is tenyészetből van
2012. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!