Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya jol fejlodik a...

A kiskutya jol fejlodik a korpatol?

Figyelt kérdés
Kiskutya fejlodese..
2012. márc. 2. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a sertéshez vagy a lóhoz akartad kiírni ezt a kérdést???
2012. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kutya húsevő ragadozó állat. Szerinted?
2012. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

már hogy fejlődne jól? proteinre van szüksége, húsra.

korpát a disznó eszik.

2012. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ugy halodtam hogy a korpatol jol fejlodik a kiskutya akkor igaz vagy nem?
2012. márc. 2. 12:04
 5/16 anonim ***** válasza:

NEM


kutyának húst adjál!

2012. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
en nem ezt kerdeztem!
2012. márc. 2. 12:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelműen kiderült az eddigi válaszokból, hogy NEM. Egyáltalán nem fejlődik tőle, hanem beteg és degenerált lesz, ha csak azzal eteted. Az is lehet, hogy rövid úton bele pusztul.
2012. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod? adj valami cimet ahol irja ezt..
2012. márc. 2. 12:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fejlődik tőle jól. Kevés fehérje, túl sok ballasztanyag van benne. Etess vele prémiumtápot, vagy neki főzött ételt. Vagy add oda olyan embernek, aki nem korpával akarja etetni. Le lehet pontozni.


"A ragadozó, húsevő állatok, így a kutya is, egyszerre viszonylag nagy mennyiségű táplálék elfogyasztására képesek. Ez feltehetően a rendszertelen periodikus táplálkozás, az újabb zsákmány elejtésének bizonytalan, esetleg hosszú ideje és a többi jelenlévő ragadozó állattal való "versenyevés" miatt alakult ki. A háziasított kutya gyomra is - a táplálékhoz alkalomszerűen hozzájutó őseihez hasonlóan - igen nagy, tágulékony (telt állapotban eléri az

alsó hasfalat). Beleinek hossza azonban testtömegéhez, illetve a növényevő állatok beléhez képest rövid. Emiatt a kutya nagy energiatartalmú (16-20 MJ/kg), koncentrált táplálékot igényel (CATCOTT, 1971).

Számára a túlzottan sok ballasztanyagot (elsősorban emészthetetlen növényi rostokat) tartalmazó táplálék adása előnytelen, sőt emésztési problémákat okozhat."

2012. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Itt egy link, amiből az előbb idéztem:


[link]

2012. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!