Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy Shar -pei szinte mindenevő? Szinte mindent szeret zöldség, gyümülcs, kivétel az édességet nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Az nem baj. Az édességet meg ne is szeresse, a csokit kifejezetten utálja és boldog élete lesz :)


Hidd el, tök jó h magától zabálja be a sok rostot és vitamint :)

2012. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz, a malamutom is megeszik mindent! Vannak ilyen kutyák, akik mindenevők.
2012. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó-jó persze, ha nem ízlene neki tuti nem enné.Neki teljesen mindegy hogy főtt vagy nyers .A mandarin a kedvence, na meg a zöldség zöld ,ja és a zeller.Hozzáteszem, hogy nem is beteg...:)
2012. márc. 2. 16:48
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém kiskorában a banánért ölni tudott volna (mostmár csak felhúzza az orrát rá :D). Mostanság a krumpli, a hagyma, a torma, meg a csípőspaprka nála a favorit :D
2012. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Akiteki ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy a banánt nálunk is csak a kicsik szeretik. Egy éves koruk után nem eszik meg. Nem mintha emiatt a kardomba dőlnék. :)

Az a normális, ha a kutya minden zöldséget és gyümölcsöt megeszik. Mivel kutya. Idétlen válogatós whippetjeim húzzák a szájukat az almára. De nem baj, a huskyk elpusztítják.

2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Csak érteném meg, h mi rosszat írtam az elsőben...
2012. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy mi rosszat írtál? Valószínűleg csak annyi lehet, hogy akik lepontoztak, azoknak nem megy a szövegértés. Tudod egy mondaton belül veszélyes a pontokra nézve a kutya, csoki, szeresse szócska :D

Bár a kutya nem is szerepel, de hát kategóriába vagyunk:)

2012. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Akiteki ***** válasza:
Szerintem meg csak valaki unatkozik és nyomkod.
2012. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a zöldség egészséges az állatnak.
2012. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kucskár Gyuláné válasza:
sziasztok!nekem is Sharpey van.de az nagyon kényes egy kutya.söt!.a nyers hust nem is eszi meg csak a fött husit.zöldséget meg eggyáltalán neme szik.a tészta a mindene meg a rizsa.na meg a kutya konzerv.nagyon finnyás egy kutyus.még ilyet nem is halottam hogy Sharpey kutyákl eszik a zöldséget.nekem 6.kutyusom van Sharpey de mind finnyás.
2012. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!