Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutya amelyikbe...

Melyik az a kutya amelyikbe "beleszerettetek"?

Figyelt kérdés

Melyik az a fajta amibe "szerelmesek" vagytok?

Miért pont ő?


2012. márc. 2. 19:14
1 2 3
 1/28 ilovecortez.*-* válasza:
100%

Kínai meztelen. :)

Számomra is érthetetlen, de megőrülök értük. Annyira aranyos és intelligens állatok.

2012. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
agarak:mert gyönyörűek,elegánsak,és mert 5 éves korom óta a rajongójuk vagyok :)
2012. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Bichon Bolognese : mert cuki és tanítható szép és szeretetre méltó ....amúgy meg mindegy de te kérdezted :) meg olyan súlyú hogy simán elbirom de sétáláshoz se túl kicsi :)
2012. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Border Collie: Annyira inteligens,szép, kecses... még tudnák írni, de 1000 szó nem annyira férne ki! :)
2012. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Én a "falnak futott" orrúakat szeretem, amelyiknek olyan turcsi orra van. Jelenleg palotapincsim van akit imádok. Olyan vicces pofija van.
2012. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

1, Mudi - ez az a fajta igazi szerelem ami véletlenül jön. Az első saját kutyám ilyen volt.

2, Dobermann, aussie - ez meg a tudatos, hogy akárhogy mérlegesek és gondolkozok, ők illenek hozzám legjobban az összes közül. Kinézetre és jellemre.

2012. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem a Border Collie:)

Nagyon szép kutyus, rengeteg energiával, tanulási vággyal. Leírhatatlan:).

Ő passzol hozzám jellemben meg mindenben.

Sajnos még nem tarthatok, de már nem sokára nekem is lesz egy ilyen szépség.


Amúgy mindenkinek ment a zöld mancs:).

2012. márc. 2. 19:25
 8/28 anonim ***** válasza:
Labrador Retriever. Szerelmem irántuk akkor kezdődött, amikor lett egy a nagyiméknál, és azóta is csak erősödik :) Értelmes, barátságos, aktív, nem túl nagy, nem is szobacirkáló, tökéletes számomra. Már ki is van választva a kennel, csak arra várok, hogy kicsit több időm legyen az egyetem mellett foglalkozni vele.
2012. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Puli, Akita, Lhasa apso, Német juhász


Mind a 4 fajta azért a kedvencem mert bennük megtaláltam az amire én azt mondhatom hogy na ez kutya. Mind a 4 fajtájú kutyám volt/van.

2012. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

akita.malamut,husky,!!!!!nemetjuhasz!!!!!!,kaukazusi,sarhegyi,leonbergi....

Mind gyonyoru.


Amelyik fajtaba meg szerelmes vagyok az a hosszuszoru nemetjuhasz,mert o egy igazi EGYENISEG.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!