Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kapar a kutyusom ha...

Miért kapar a kutyusom ha álmából felkel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
11 éves, lány Palotapincsi! Mostanában (kb.2 hete van ez! De hiába írok állatorvosnak nem válaszolnak! Doktorhoz sajnos nem tudom elvinni..És van egy kis pattanás nagyságú görcs a cicijénél!Ez mi lehet? Jah és mostanában alig eszik! Fogyott is sokat szegénykém! :( Csak túrja a kaját, akármit adok neki! Valakinek vannak, vagy voltak ilyen problémái a kutyusával?

2012. márc. 2. 20:05
 1/10 Akiteki ***** válasza:
Az állatorvosnak nem írni kell, hanem elvinni hozzá a kutyát. Daganat van rajta. Hogy mit kell vele tenni, azt az orvos a vizsgálat után dönti el. Ha te beteg vagy, akkor is levelet írogatsz az orvosnak?
2012. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De, tudd elvinni. Szemmel láthatóan nagy baja van a kutyának, ami kezelést igényel, mégpedig többet, mint a kamillás borogatás meg a C vitamin. Emailben nem fog diagnosztizálni neked egyik doki sem. Nem véletlenül nincs még on-line háziorvosi rendelés sem, szakrendelésekről nem is beszélve.
2012. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a nem értelmes válaszokat!
2012. márc. 3. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok miért voltak "nem értelmesek", vidd el orvoshoz, nekem is ilyet csinált a pincsim, daganata volt, miénket sajnos nem lehetett műteni mert 18 éves volt, és az a kis pattanás egyre nagyobb lesz, e-mailben nem fogják tudni kiműteni...
2012. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hidd el ez lett volna az első dolgom, mikor észrevettem! Csak eléggé rossz helyzetben vagyunk anyagilag! És legfeljebb nyáron tudom elvinni, mikor dolgozom! De ezt úgyis csak az érti meg akinek nincs pénze! Hiába szeretnék neki mindent megadni, ha egyszerűen NEM TUDOM előteremteni a doktorra a pénzt! :(
2012. márc. 3. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én megértem a pénztelenséget, de Te meg azt érts meg, hogy más segítséget úgysem tud senki adni levelezés útján, csak azt, hogy vidd orvoshoz. Ha nem tudod, imátkozzál érte, hogy nyárig húzza ki, vagy kérj kölcsön pénzt valakitől, vagy (utálom magam, hogy leírom) búcsúzz lassan el tőle. Nekünk is volt emlő rákos kutyánk, a méhén is találtak daganatot. Megoperálták, igaz többe került, mint egy havi bérem az egész procedúra, de élt, még 5 évet és megadagi:) boldog öreg kutyaként ment el 12 évesen.
2012. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy meg fogok mindent tenni érte! Nem tudok sehonnan szerezni pénzt, xy problémák miatt! Lemondani nem fogok róla!!!!
2012. márc. 3. 13:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként semmit nem látok a bőr felszínén, csak a bőr alatt lehet érezni! Nyáron is lefogyott, de azért mert elég féltékeny természetű és mikor hoztunk egy kiskutyát belebetegedett, mikor azt elajándékoztuk, akkor vissza is hízott! Ma már normálisan evett, és pihen az ágy közepén! :)
2012. márc. 3. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk benne, hogy nincs nagyobb baj. Azért vedd fel a kapcsolatot legalább telefonon keresztül a dokitokkal. Mond el neki a problémát, és kérdezz rá, hogy mennyiért vizsgálná meg. Hátha egy vizsgálat nem kerül sok ezer forintba, és lehet hogy csak megnyugtatna, hogy nincs olyan nagy baj. Ha gond van Ő elmondaná mi a további teendő, és ennek fényében már Te is jobban tudsz dönteni, hogy tudsz a kutyuson segíteni. Mindenképpen hívd fel az orvost, az nem kerül olyan sokba!!!
2012. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz a megoldás! Reménykedünk, hogy tényleg nincs semmi! Köszi a választ! :)
2012. márc. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!