Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának Csau csau vagy...

Első kutyának Csau csau vagy Drótszőrű foxterrier lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Lakásban lenne tartva.

A szőrével sokat tudok foglalkozni.

Ugye első kutya szóval nincs még tapasztalatom.

(szuka lesz)


köszi



2012. márc. 2. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Foxi.

A szőr az le van kakkantva. Nem a szőr a lényeg.

Tudni kell, hogy harci kutyának lett tenyésztve, de mivel nekem még nem volt ilyen kutyába részem, de sokkal találkoztam, tudom mondani, hogy foxi! :)

2012. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 2. 20:58
 3/16 anonim válasza:
Szerintem az tok mindegy hogy mien kutyad van, hisz az emberek nagyresze nem azert tart kutyat hogy vaganykodjon vele, hanem azert hogy szeretetetben, oromben reszesitse gazdajat. A kutyaknak szeretetre es odafigyelesre van szukseguk,ha ezt megadod neki, mindegy hogy mien kutyarol van szo, elegedett leszel vele azt garantalom.
2012. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tudni kell, hogy harci kutyának lett tenyésztve"


Ezt ki hazudta neked? :D

2012. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csaut semmiképpen, mert nagyon makacs, és egyáltalán nem az az édesgetnivaló kutya. Teljesen jól elvan a gazda nélkül is, nehéz őt nevelni. Foxit akkor ajánlom, ha napi min. 2 órát tudsz vele foglalkozni, különben nekiáll rombolni. Óriási mozgásigénye van, bolondos kis kutya.
2012. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a szőr sincs lekakkantva, mert elég sok olyan kutyával találkozni, ahol a gazda megveszi, mert szép, de nem ápolja, összegubancolódik és marad az olló.
2012. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 3. 06:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ki hazudta nekem?? xD Olvass már utána mielőtt itt elkezded fikázni a dolgokat okoskám... :DDD Önző védő kutya, de eredetileg harci célokra tenyésztették még a hódító mongolok.

Bizonytalan természete van és igazán senkit nem fogad el gazdájának. Ugyan hűséges lehet a gazdájához, a cirógatást, gyöngédséget nem kedveli. Csendes, zárkózott kutya.

2012. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 linkelj már forrást, hol olvastad ezt a baromságot :D

[link]

Ez egy harci kutya szerinted? Besírok :D

2012. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

lol


[link]

"Az eredetileg rókavadászatra tenyésztett kutya, mely elég kicsi volt a rókalyukakba való bekúszáshoz, és elég nagy, hogy a többi vadászkutyával, például különféle kopókkal tarthasson, különleges egyénisége és gyors felfogása miatt mára kedvelt társasági kutya."


Harci kutya, az igen, idióta vagy #8?

2012. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!