Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó könyvet a kuttyaoktatásról? Van egy pekingi palotakutyám néhány éve és tudja azt hogy "ül! " meg néhányat. De szeretnék neki többet tanítani.

Figyelt kérdés
A pórázon sétálás nem megy neki.Ha lehetséges olyan könyveket mondjatok amikben ez benne van.Elöre is köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 3. 17:08
 1/8 anonim válasza:
101 kutyatrükk a cime a könyvnek.Az irót nem tudom megirni,mert kölcsönadtam.
2012. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klikk! - Ahogy a kutyák szeretnek tanulni.
2012. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A csodálatos kutyadoki-hogyan váljunk falkavezérré a kutyán számára- erröl mi a vélaményetek? Szerintetek jó?
2012. márc. 3. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, csak nem mindenkiben van meg a benne leírt képesség. Ajánlom a jan fennel könyveket.
2012. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

+ a sétához

[link]

2012. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cesar Millan könyvei nagyon jók, de nem abból fogsz emgtanulni kutyát leültetni. Az inkább az alapot adja meg a kutyával való együttéléshez és egészséges kapcsolathoz. Szóval én mindenképpen ajánlom, de nem erre a célra.
2012. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti! Csenge (ha jól tudom)!

Nagyon köszönöm,pont valami ilyet szerettem volna.Akár hányszor is elmviszem sétálni majdnem megfojtja magát annyira akar elöre menni.Mire kifárad addigra nagyon ügyesen megy a pórázon.De az eleje kész rémálom. KÖSZI az eddigi válaszokat megtalaláltam a megfelelö könyvet. :)

2012. márc. 4. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :))
2012. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!