Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba Akita, Németjuhász...

Lakásba Akita, Németjuhász vagy Csau csau?

Figyelt kérdés

Minden nap megadnám neki a kellő mozgást meg mindent. ELSŐ KUTYA LENNE.

Németjuhásszal most van dolgom mert az anyukámnak a testvéremnek van egy.(most sétáltattam meg.Ő 1 éves)


köszönöm



2012. márc. 3. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Akitát semmi képpen ne első kutyának!!! főleg ne lakásba. németjuhász...hát.... leginkább a csau-csau.
2012. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 3. 18:38
 3/10 A kérdező kommentje:

Bár én leginkább a németjuhászt szeretném.

Mert azzal már van kapcsolatom.

2012. márc. 3. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát rengteg sétával nj is lehet, de inkább csau csau.
2012. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem tenném be lakásba. A csaut meg az akitát legfőképpen. Olvass utána neten a jellemzéseiknek, és megérted, miért tanácsolom ezt. Ha még is lakásba akarsz kényszeríteni egy nagy testű, nagy mozgásigényű kutyát, akkor inkább a német juhász.
2012. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi.

Egyébként már mindegyiknek utánnaolvastam

2012. márc. 3. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor tudod, hogy az akitákat nem ajánlja senki első kutyának. (: A csauk is elég makacsak és dominánsak tudnak lenni. Szerintem német juhász, ha mindenképpen nagytestűt szeretnél, csak figyelj, hogy rendes tenyésztőtől vedd, mert egy ideggyenge német juhásszal sem lehet könnyű.
2012. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akita és a Csau csau nem éppen első kutyának való mert makacs és önfejű kutyák és nagyon sokat kell vele foglalkozni hogy elfogadjon a falkavezérének.A németjuhász szerintem jobb mert könnyebb tanítani és nem annyira makacs. Nekem az első kutyám egy németjuhász semmi baj nincs vele okos hűséges. Azt nem tudom hogy lakásba hogy viselkedik, de a három kutya közül én a NÉMETJUHÁSZT ajánlom!
2012. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
31%
a kutya nem lakásba való állat, csak szenved odabent szerintem :(
2012. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyim csau csau, csak ajánlani tudom :) nagyon szeretnivaló és felnöttkorára maga a megtestesült jóság lett.:) csak ügyelni kell hogy ne legyen túl melege
2012. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!