Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen boxereket honnan kaphatok?

Ilyen boxereket honnan kaphatok?

Figyelt kérdés

Helo!

ilyen boxereket keresnék Magyarországon:

[link]

felnőttkorban:

[link]


Azt nem tudom hogy tenyészetből szerezhetek ilyen kutyákat vagy csak törzskönyv nélküli kutyatenyésztőktől(szaporítóktól)

mert nekem mindenféleképpen az ilyen típusú boxerek jönnek be,az erősebb csontozatú,izmosabb,(mert vannak eléggé csúnya boxerek)

néztem pár tenyészetet egynek sem tetszett a kutyája

Magyarországon vannak ilyen típusú boxertenyészetek,ahol ilyen kutyák vannak?


2012. márc. 3. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én boxer.lap.hu-n ránézésre 50+ magyar tenyészetet látok, szerintem néhány alapján még nem mondhatsz véleményt a magyar állományról :) Kattintgasd végig, hátha valahol tetszeni fognak.
2012. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Vagy menj el egy nagyobb kutyakiállításra és nézd meg élőben.
2012. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
egyrészt szaporítótól tényleg nem szabad kutyát venni, másrészt meg téged itt ezért agyon fognak verni...
2012. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a boxer az nagyon szép árnyalatokban létezik.

Kennelek: [link]

De itt lettek ilyen kicsik is: [link]

Szerintem ennyi elég is.

Sok szerencsét :)

2012. márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress olyan tenyésztőt akinek van vagy voltak sárga kölykei. Tényleg vannak eltérő kinézetű kutyák, kinek melyik tetszik, de ezekből is van bőven.

Ahhoz, hogy a kutya úgy nézzen ki, mint a 2. képen csak egy jó fényképész kell, mert a legtöbb boxernek hasonló kinézete van ha egy kicsit megfuttatták. (nekem 4-5hónapos kölyökről is van hasonló képem, pedig ilyenkor kis nyurgák és a többi, nem lihegős képen meg élőben tényleg még kis 'Bambi'). Na meg persze maga a kutyának nem árt ha jó helyről van, helyesen van tartva, megfelelő táplálékot kap és rendszeresen le is van mozgatva/meg van dolgoztatva, mert attól egy kutya sem lesz izmos ha na*5 2-3x meg van sétáltatva.

2012. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem nekik elég erős felépítésű kutyáik vannak. Főleg Marzonara Lilith jön be.

2012. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!