Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba bullterrier, csau...

Lakásba bullterrier, csau csau vagy dalmata?

Figyelt kérdés
Mindennap eleget mozognának. Első kutya lenne..
2012. márc. 3. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Amelyik neked való, a lakás nagyon kevés fajtánál kizáró ok csak, és ezek egyike sem olyan.
2012. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
egyetértek az előző íróval...de annyit hozzátennék hogy a csau csau lehet hogy egy lakásban jobb lenne mit a bullterrier vagy a dalmata...de ezt te döntöd el mi csak tippeket adunk :P
2012. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

bullterrier.


a csau inkább öregasszonyoknak

a dalmata meg kertbe

2012. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Makacs csau öregasszonynak? Emberközpontú dalmata kertbe? Jézusom...
2012. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
én szobacirkálót választanék a helyedben, valami kiskutyát, mert amikor anyuci ki akarja rakni a nagykutyát aki akkorát szart az ágyra mint egy ló akkor nem leszel túl boldog
2012. márc. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amelyik tetszik neked!

Nekem egy németjuhászom van a lakásba :)

MINDEN NAP KELL ELEGET MOZGATNI!!!

Ha ezt megteszed nem lesz semmi gond.

Az meg hogy a csau csau öregasszonyoknak való az egy nagy hülyeség.Inkább fiataloknak,középkorúaknak.

A három fajta közül már láttam lakásban sok bullterriert.

De mondom amelyik tetszik :)

Sok szerencsét

2012. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen bullterrier. Többnyire lusták, jobban tolerálnák a lakást, mint a másik két fajta.

De arra fel kell készülnöd, hogy a rövid szőrű kutyák több szőrt hullajtanak, mint a hosszú szőrűek, ismerősömnek szintén bulli van lakásban, állandóan siránkozik, hogy hiába takarít, még a gatyájában is szőr van állandóan...

2012. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mostanában dalmata-szerelmes vagyok. Van a fajtamentésnél is 1-2 nagyon szép darab és a barátnőm tenyészetében most születik alom.

Egy "érdekes" dolgok van ... sípolnak .. na, ezt nehezen szokom.

De egyébként igazi lakáskutya ... én ilyen fázós jószágokat még az életben nem láttam.

2012. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dalmatának hatalmas a mozgásigénye. Nem tudom mit jelent nálad, hogy eleget mozoghatna, ismerek egy dalmatát, egy nyugdíjas bácsi neveli, naponta 3x2 órát mozgatja a kutyát és így is csak 1-2 órákat pihen utána a kutya..

A többi fajtának kevesebb a mozgásigénye, lényegében bármelyik mehet, ha tényleg ki tudod elégíteni a kutya igényeit.

2012. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a csau nem éppen egy emberözpontú kutya, a dalmata nagy munkakedvű, hatalmas mozgásigényű vadászkutya...talán a 3 fajta közül a buli a legalkalmasabb egy lakásba, megfelelő mozgatás és szabályok mellett, fontos a minőségi korai szocializáció kutyákhoz és emberekhez is egyaránt(persze ez minden kutyára igaz:) és csak minőségi tenyészetből (pl e.ü. garanciával)választva, és nem a legaktívabb kölyköt érdemes első kutyának venni szerintem!
2012. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!