Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányhat a kutyám?

Miért hányhat a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kapta meg a veszettség elleni oltást. Lehet attól? Vagy túletettem? Mert csak tápdarabokat hány,meg savat, nem habos, semmi. Vagy a hirtelen tápváltás? ( tegnapelőtt elfogyott a táp,és csak másik fajtát tudtam venni )

Egyébként jókedvű,szalad, játszik, enne, iszik, hasa nem érzékeny,nincs felfújódva.


2012. márc. 4. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudják megemészteni a csontdarabokat. Nem etettél vele csontot?
2012. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,csak tápot
2012. márc. 4. 08:56
 3/5 hell-ikon ***** válasza:

Nem lehet, hogy hirtelen behabzsolta a kaját?

Nálunk a macskámnál szokott ilyen előfordulni, hogy hirtelen beveri amit elé teszek, aztán rá pár percre meg jön róka koma.

2012. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De,valószínű,hogy vagy habzsolt,vagy túl sokat adtam,vagy az új táp,mert már nem is hány,a kedve is jó,nem olyan,mint egy beteg kutya.
2012. márc. 4. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hirtelen tápváltásra voksolok, megterhelte a gyomrát, azért jött ki belőle.
2012. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!