Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyust...

Hogy szoktassam le a kutyust hogy ne harapdáljon?

Figyelt kérdés
még kölyök kutyus, és folyton haraphálja a kezem meg a hajam játékból. hogy szoktassam le? tudom h csak játszik de néha már fáj
2012. márc. 4. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass ki egy érdekesebb tárgyát, harapdálja azt.
2012. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne engedd meg neki te retardált, mégis hogy szoktatnád le?
2012. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 12:40


Válaszadó, nem tudom miért, de elkapott a hányinger a válaszodtól.:S

2012. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tücsi27 válasza:
unaloműzésként nem kellene szerintem irogatni ide. vannak értelmes emberek is akik normális választ tudnak adni. nem mindenki születik ugy hogy mindent tud kisapám. feltételezem Te zseni lehetsz hogy így lenézel, beszólsz másoknak. kiváncsi lennék hogy egy kémiai képletet leírnék ide megtudnád e mondani hogy mi is az valójában. törődj a magad dolgával, a kommentelést pedig hagyd meg olyanra aki normálisan tud tanácsot adni annak aki épp nem biztos a dolgában!!! ppppffff
2012. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mert te aztán igazán hasznos választ adtál. :)
2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tücsi27 válasza:
Én most nem épp választ adtam hanem nem bírtam szó nélkül hagyni hogy egyes emberek milyen... nem ismondok semmit! nem ér annyit az egész! szánalmas vagy... ppff
2012. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!