Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyákkal?

Mit tegyek a kutyákkal?

Figyelt kérdés

Eljárnék futni a közeli erdőszélre vagy kertvárosi részbe, viszont vannak néha kutyák, gazda nélkül (pl. német juhászok). Nem tudom, hogy tényleges kóbor kutyák-e, avagy csak elcsavarogtak otthonról egy kicsit.

Mivel nem sok élményem van kutyákkal, így nem tudom,hogy hogyan kéne velük viselkednem, ha elkezdenek követni, vagy futni utánam. Nem az, hogy félek tőlük, de azért nem bízok bennük.

Valami ötlet, hogy ilyen esetben (esetleg támadás esetén) mit tegyek? Természetesen nem szeretném őket bántani, de azért ők se bántsanak engem. :)

20/l


2012. márc. 4. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha követnek NE vegyél róluk tudomást aztán meg csak megunyák támadás esetén nemtom.

Talán paprika spray.Vagy rúgjál beléjük.

De a paprika spray a legjobb.

2012. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Theorba válasza:

A félelem a kutyák számára ténylegesen érezhető, támadásra ingerlő szagot áraszt.

Elsősorban a magabiztosság a legjobb védelem.

Egy könnygázspray meg nem olyan nagy akadály a sportolásnál.

A szélirányra meg vigyázz, nehogy feléd fújjon.

2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!