Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik száraztápot válasszam?...

Melyik száraztápot válasszam? Dog Chow, Brit vagy Josera!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni a Basset Hound felnőtt kutyámnak valamilyen középkategóriás tápot! Elég sokat olvastam utána, de nem tudok dönteni!Az alábbi három maradt bennt! Szerintetek melyiket?

Josera Dog Pure Lamb&Rice

Brit Premium Adult L

Purina Dog Chow Adult vagy Sensitive



2012. márc. 4. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Josera vagy Brit. Szerintem.
2012. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Brit vagy Josera. Amelyik neked szimpatikusabb. Mi most az új britet használjuk és teljes mértékben meg vagyunk vele elégedve.
2012. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most Brittel etetek, szépek tőle a kutyák és nagyon kevés a végtermék. A Dog Chow sem rossz, és mivel kisebb a tápanyag tartalma nehezebben hízik tőle a kutya, bár nem tudom, hogy ez a te kutyád mennyire hízékony.


A Joserát még nem próbáltam.

2012. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most Dog Chowwal etetek. Nekem megfelel
2012. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Josera
2012. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor szerintem a Brit lesz a befutó, holnap meg is rendelem! Amúgy a kutyám 8 éves, kell neki a senior vagy jó az adult is?
2012. márc. 5. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Dog Chow-t adunk nekik és jó:)
2012. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!