Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engedjem a kanomnak, hogy...

Engedjem a kanomnak, hogy meghágja a nőstényt?

Figyelt kérdés
A nőstény IVARTALANÍTOTT!, tehát semmi nem történhet, de a kan kutyám csak próbálkozik. Ahogy látom, ez inkább dominancia harc, piszok makacs kan kutyám van, folyton meg akarja a nőstényt hágni, aki rendszerint leállítja. Ha látom, én is egyből rászólok, jól teszem?
2012. márc. 5. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
jól teszed mert ennek semmi köze a fedezéshez,ez dominencia
2012. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha a jelenlétedben csinálja, óriási szemtelenség feléd. Gyakorlatilag azt közli, hogy a falkasorrendben ő fölötted áll.
2012. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom mit szólnál ahhoz, ha téged is leállítanának, miközben meg akarsz hágni egy csajt, aki pl fogamzásgátlót szed. Ugyanaz
2012. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkivel be szokott próbálkozni, idegenekkel, a legelején egyszer velünk is próbálta, de egyből letiltottuk, azóta nem meri. Szerintem is dominancia, de egyébként kanos is. Lehet, hogy az is közrejátszik? Nah mindegy, hamarosan őt is ivartalanítjuk, remélem, akkor már kevésbé lesz kedve ehhez.
2012. márc. 5. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, az ivartalanítás a legjobb módja hogy leállítsátok ezt, addig pedig szólj rá, mert te fölötte állsz és ezt tudnia kell.
2012. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha a te jelenlétedben is csinálja az a tiszteletlenség magasfoka, a kutya rangban feletted állónak érzi magát.
2012. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!