Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én vagyok ilyen? Vagy...

Csak én vagyok ilyen? Vagy más is?

Figyelt kérdés

nagyon régóta szeretnék már egy Yorkit. 15 éves vagyok és a szüleim azt mondták hogy a kutya árának háromnegyed részét nekem kell fizetnem. Már régóta gyűjtögetem és már majdnem meg van.... Ez lesz a 7. éve hogy kinéztem ezt a fajtát és azóta nem szeretnék más milyet...

Ez normális?? Mással is így van/volt??


De amúgy ha minden igaz jövőre már megkaphatom...



2012. márc. 5. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, te vagy az egyetlen, aki régóta szeretne kutyát.
2012. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül én is anno így kezdtem. És nagyon jól kezelik a szüleid jól tették, hogy neked kellett megdolgozni a kutyus áráért. Így sokkal jobban megfogod becsülni. Viszont azzal tisztában kell lenned, hogy egy kutyánál nem az ára a legtöbb. Oltások, orvosi vizsgálatok, kutyatáp, kutyakozmetika stb. Ezeket a szüleid tudják finanszírozni és vállalják is? Egy kutya minimum 14 évre szól. Ez alatt rengeteg kiadásra kell számítanod.
2012. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!


Igen ezzel tisztában vagyok. A szüleim igen ezt vállalni fogják.

De amúgy nem az első kutyánk lenne van egy kistestű menhelyi keverékünk is!

2012. márc. 5. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem én...:) Akkor sok sikert neked a kis kutyához most már csak arra ügyelj, hogy megfelelő kennelből válaszd ki a kiskutyát. Járj utána miket kell megnézni a fajtánál pl fog,sérv stb. Nézd meg a szülőket kérd el a szűrő vizsgálat papírjait stb. Sajnos a mai világban törzskönyves szaporítók is szép számban vannak akik beteg kutyust adnak el.
2012. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 11 évet vártam a kutyusomra, mire meglett. Már 6 évesen eldöntöm, hogy bizony nekem huskym lesz.:D És kitartottam mellette mai napig. Persze azóta még jobban beléjük szerettem főleg a sajátomba.:)
2012. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat vártam kutyusra ^^ Rengeteg fajtát megnéztem, aztán egy hétvégi nyaraláson találkoztam végre testközelből egy yorkival. Addig nem sokat tudtam a fajtáról, inkább a bolognese iránt érdeklődtem. Azonban az a kis eleven apróság teljesen levett a lábamról. Hazaérve egyből elkezdtem utánaolvasgatni a fajtának, és 4 év után sikerült megvennem egy gyönyörű törzskönyves kislányt. Most már 2 éves és a világ legszebb, legelevenebb, leglelkiismeretesebb kutyusa:) (Tudom elfogult vagyok^^).

Egyáltalán nem gond ez, van időd felkészülni rá. Hiszen ő melletted lesz akár 15 évig is.

2012. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!