Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek belemenjek? Én...

Szerintetek belemenjek? Én egy kicsit olcsónak találom a kutyák árát.

Figyelt kérdés

Van egy külföldi kennel ahonnan eddig képeket kértünk a kutyáról ... Nagyon aranyos... . A kutya oltva, féregtelenítve, regisztrált törzskönyvel 125 Euró.

Mit gondoltok??


Egy pár kép róla:


[link]


[link]


[link]


Vagy csak átverés az egész??



2012. márc. 5. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

Nemtom.

De ha belemész masnit ne tegyél a szőrébe :)

2012. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Fúj de ronda! Menhelyen szebb kutyák vannak!
2012. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hobbitenyésztők,nézdmeg a pedigreet, igen gyakran 60 %feletti a beltenyésztési tényező, és persze nincsenek szűrések,nincs tenyészszemle
2012. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


2. Nem kértem megjegyzéseket!

2012. márc. 5. 19:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

125 Euro nagyon kevés. NEM HISZEM EL, hogy törzskönyvvel és oltásokkal adnák, nekem nagyon bűzlik. Valószínűleg hamis TK-vel akarják odaadni, gondolván, hogy úgysem tudjátok, milyen egy valódi TK. Nem egy ilyen eset történt már.


Szerintem felejtsétek el. Itthon is biztosan találtok majd egy felelős, valódi tenyésztőt, aki nem zsákbamacskát árul.

2012. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sem szép, de ízlések és pofonok:) Amúgy ha jól állapítom meg ez Yorki ugye? Ha úgy gondolod, hogy átverés vegyél belföldön, még szerintem sokkal olcsóbb, ugyanígy törzskönyvvel, oltásokkal.
2012. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen Yorki.


Köszönöm az eddig válaszokat!

Akkor azt hiszem erről lemondunk és keresünk valami hazai megbízható tenyésztőt.

2012. márc. 5. 19:57
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
De szerintem az ilyen fajtáknál a tenyésztő se fontos mint pl a harcikutyáknál, vagy nagyobb testű társaiknál ( ízületi problémák, idegrendszer, stbstb),jó nem azt mondom hogy 2ezer forintért vegyél az expresszes jöttmentektől, de mondjuk 10 ezer forintért, szülőket is láthatod, vérvonal stb:) az már elég bíztató
2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk egy 10.000Ft-ért nem hiszem hogy lehet találni egy rendes vérvonalas törzskönyves kutyát.....

Kb. ahogy néztem nem tenyésztőknél is 1 törzskönyves kutya 45.000Ft-tól indul....


Bár náluk is nagyon fontos az idegrendszer stb.. a betegségekre hajlamosabbak mint egy nagyobb testű társuk. Idegrendszeri szempontból is.... térdficamra meg a leg hajlamosabbak a kistermetű kutyák.

2012. márc. 5. 20:06
 10/19 anonim ***** válasza:
azért mivel a yorkik fele idegbeteg,nem mindegy honnan veszi. A másik fele beteges, hibás a fogazata, de ami van az is kihullik 2év alatt..... nem mindegy honnan van a kutya
2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!