Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan távolítsam el a szőnyeg...

Hogyan távolítsam el a szőnyegről a foltokat?

Figyelt kérdés
Van egy palotapincsi kutyusom.A házban van.Azt említenem sem kell,hogy rengeteget kell takarítanom utána a szőr miatt.De van egy másik probléma is.Hiába viszem ki este lefekvés előtt a kutyát,éjszaka sokszor bepisil!Mivel elég világos padlószőnyegünk van,a folt nagyon meglátszik!Úgy érzem,lassan szedhetem fel,és dobhatom ki!A kék szőnyegből sárgás kékes lett!Hogyan szedjem ki a csúnya foltokat?Ráadásul a szag sem utolsó!Pedig rendes,tiszta család vagyunk,már nem tudom felvenni a harcot a foltokkal!Ugyanez történt a kanapéval!Ez is elég kényes színű,ráadásul új!Ide nem pisilt,félreértés ne essék,hanem kutyaszagú,ahogy ezen fekszik sokszor!Mivel mossam át?Elég csúszós anyaga van a kanapénak,tehát gondolom könnyebben is lehet tisztítani!Ötletek?

2012. márc. 5. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szappanos vízzel kikeféltem, és hatott. De ma már nincs rá szükség. Ja és hatott. Nem hagyta ott a foltot és még szaga sem volt utána. És amikor odakakált arra is hatott. És mi is tiszta család vagyunk
2012. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki,hogy tiszta család vagyunk,mert nem akarom hogy azt gondolják az emberek,hogy azért foltos a szőnyeg,stb,mert nem érdekel,hogy a kutya hová sz*rik!Már próbáltam a szappanos-vizes megoldást.Ja,és nem hatott!
2012. márc. 5. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A szőnyegre valami spéci tisztítószert próbálnék ki, vagy elvinném tisztítóba. Az, h éjjel bepisil, pedig nem normális.


A kanapéra vagy ne engedd fel, vagy teríts rá valamit. Fura, szinte mindig a kistestű kutyáknál lehet érezni azt a tipikus kutyaszagot, és nem értem h miért. Valaki tudja az okát? Tényleg érdekelne.

2012. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy szer, drogériában tudnak neked segíteni, szövetszagtalanító, kicsit drága, de nagyon jó. Tisztításhoz a kézi szőnyegtisztító sampont ajánlom, vízzel összekevered, és 1. ha kis területről van szó, egy nagy méretű szivaccsal kidörzsölöd a szőnyegből 2. ha nagy terület, elmész egy festék, vagy háztartási boltba, és veszel egy nyeles meszelőt, ez olyan, mint a partvis, csak ferdén áll a fej a nyélhez, és jobb a sörtéje, ezzel az egész szőnyeget gyorsan, hatékonyan ki tudod tisztítani. A takarító gép nem jó, mert a foltot nem szedi ki. Ettől tisztaság lesz, és nagyon kellemes az illata is. Ja, a kanapéra is használhatod.:) egy 3 kutyás gazdi
2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!