Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minnyi idős korban válnak a...

Minnyi idős korban válnak a kutyák ivaréretté?

Figyelt kérdés
a nőstény és a hím is ...
2012. márc. 5. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

szuka: 7-9 hónapos kora körül mikor az első tüzelése van

kan: hivatalosan tenyésztésbe ha jól tudom 14 hónapos fele vehető..

szukáknál 18 hónap

2012. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
*szukáknál 18 hónap az alsó korhatár mikor tenyésztésbe vonható
2012. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

szuka: 7-8 hónapos kor az első tüzelés ideje de, nagyobb testűeknél akár 9 hónap körül is lehet az első. tenyésztésbe 2 évesen állíthatók


kan: 7-8 hónaposa lesz ivarérett

hivatalosan 18 hónapos kortól lehet tenyésztésbe állítani

2012. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mérettől is függ.óriástestűnél a kanok 10 hónapos kor körül,a szukák 1 éves kor körül.

Tenyésztésbe vehetőka kanok 2évesen, szukák a 3. tüzelés után,de meg szokás várni a szuka 3.életévét az első alommal.

2012. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
szuka az első tüzeléskor, a kanok mikor kezdenek megőrülni a lányokért. Mérettől és egyedtől is függ. Van huskym, aki már 6 hónaposan tüzelt, a magyar agaram meg elmúlt 2 éves az elsőnél.
2012. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeket az infókat a MEOE oldaláról szedtem..nem tudtam,hogy nem igazak,ne haragudj kérdező :)
2012. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szukák már egész korán, javában kölykök még, de már ivarérettek. A kanok is biztos nemzőképesek lennének 10-12 hónaposan is, de tenyésztésbe majd csak később foghatóak
2012. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!