Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana-Adult small breed...

Acana-Adult small breed tápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Yorkinak ez megfelelő lenne? Emellé már nem kell a kutyának kiegészítő vitamin?
2012. márc. 5. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. márc. 5. 20:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Acana nagyon jó táp, nem kell mellé semmi kiegészítő, biztosan jó lesz a kutyádnak.
2012. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2012. márc. 5. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs csirkeallergiája a kutyádnak, akkor tökéletes lehet. Hogy nektek az e azt egy próba után te magad fogod tudni eldönteni.
2012. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszod is.
2012. márc. 6. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Sima Acana Adulttal etettem 3/4 évig a 7 éves kutyáimat, 3/4 év után van 2 gyomorbeteg kutyám, túl vagyunk egy vérhányásos krízisen. Mérgezés vérvétellel kizárva, fertőzés kizárt, egyszerűen gyomorfekélyük lett.

Előtte egy sokkal gagyibb tápon éltek, és makkegészségesek voltak. A tápváltás fokozatos volt. Utána az Acana miatt nagyon meghíztak. Eleve kevesebb kellett belőle, mint a gagyibb tápból. A hízás miatt még csökkentenem kellett az adagon. A kutyák gyakorlatilag éheztek, de a tápértéke miatt olyan jó húsban voltak, hogy ezt nem vettem észre. Az üres gyomorban pedig fekély alakult ki. 4 hónapig savlekötőztünk, Ulcogant szirupoztunk, mire azt mondhatom, hogy lassan régi önmaguk. De Acanát soha többet az életben nem adok nekik!!!

2012. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a táp hibája, a kutyák alapjáraton nem egyformák, mindnek más táp jó. Neked kellett volna időben észrevenned, hogy ez a táp nem megfelelő a kutyáidnak. Én kb egy évig etettem Acanát, teljesen meg voltam vele elégedve.
2012. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!