Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Clumber spániel kennelt...

Clumber spániel kennelt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Úgy látom, nem túl elterjedt Magyarországon ez a fajta. Csak egy kennelt találtam, de jó lenne több helyen is érdeklődni.
2012. márc. 6. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem ezt a tenyészetet. Vagy nem frissítik a honlapjukat, vagy már nem is tenyésztik őket.

Én legalábbis azt láttam, hogy van egy szuka és egy kan, a kan idén lesz 12 éves, a szuka 9 évesen meghalt. A kölykök albumban is egy 2005-ös alom van, másik fajta kutyustól...


Kérdező! Szerintem nagy az esély rá, ha ragaszkodsz ehhez a fajtához, hogy külföldi kenneleket is számba vegyél!

2012. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, csak kinyögöm, amit mondani akarok..

Szóval, ha ragaszkodsz ehhez a fajtához, szerintem külföldi kennelek között is nézelődj..

2012. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel netbordra, vagy a "Clumber" vagy a "Szombathelyi gazdakereső kutyák" topicban keresd meg a clumber nevű user-t. Ő fog tudni segíteni.
2012. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Te ilyen rondaságot akarsz?????
2012. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged, hogy milyen kutyát akar? Neki kell, hogy tetszen, nem neked.
2012. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen, ilyet szeretnék. Úgy gondolom, előbbre járna a világ, ha a hozzád hasonlók nem felesleges hozzászólásokban ontanák a ,,bölcsességet", hanem hasznos dolgokkal foglalkoznának. Ha szerinted ez a kutyafajta nem szép, akkor nézd magad a tükörben, mert ezek szerint te sokkal kellemesebb látványt nyújtasz. A szépség relatív, lehet, hogy ami neked tetszik, nekem nem, és fordítva. Ezzel arra szeretnék utalni, hogy, ha hasznos választ nem tudsz adni, akkor ne foglald a helyet a hozzászólásoddal. Köszönöm.
2012. márc. 6. 14:39
 8/9 A kérdező kommentje:
a 14.32-es kommentelőnek üzentem. Látom, azóta már más is felháborodott. :)
2012. márc. 6. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A clumberek gyönyörűek, de annyira ritka a fajta - nem csak Magyarországon, nálunk pl szinte nincs is, csak 1-2 példány - hogy nem fogsz minőségi kölyköt találni 400-500 ezer forint alatt. Anno én is clumbert szerettem volna, de itthon a spániel szövetség vezetőségi tagján kívül (övé a big spaniel kennel) senki nem is tenyészti. vé volt eddig az első és utolsó alom.

Keresgélj a környező országokban, szlovákiában van 1-2 kénnel tudomásom szerint. Ha megengedheted magadnak :) "Sajnos" nekem ezért lett angol cockerem. De ahogy hazahoztam a kölyköt, a fajta szerelmese lettem.

2012. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!