Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok kutyákat akik...

Mondjatok kutyákat akik panelban jól megvannak, nem betegeskednek annyit. és ha sétáltatom legalább 2 órát kíbir. De legalább 5-6 órát kikell bírnia egyedül vagy ha úgy van 1 órát de akkor is egyedül?

Figyelt kérdés
Még suliba járok általában 6 órám van.Anya sokszor nappalos..ezért irtam,ha nem dolgozik akkor csak az kell kibirni amig vásárol.Első kutya,még nem vagyok tapasztalt,bocsi ha hülyeséget irtam.
2012. márc. 6. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a bichonok azok jók

betegesek? hát ha jól tartod akkor nem nagyon kéne betegnek lennie, de előfordulhat, én is jól tartam a két bichonomat,mégis az egyik allergiás és érzékeny gyomrú..

de ez van..



sétákat pedig úgy kell beosztani hogy reggel 15 perc kb

délután 30 perc vagy több és este is 30-40 vagy több ahogy megtudod oldani, de a szobatisztaságnál 2-3 óránként lekell vinni hogy szobatiszta legyen..

2012. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,sokat segít.:) És a sátáltatás ezeknél is kb olyan lenne? [link] [link]
2012. márc. 6. 16:57
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok nekem egy bichon havanese-m és egy bichon frise-m van :) én ezt a két fajtát nagyonn tudom ajánlani..
2012. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Friset szertnénk ha nem menhelyi lessz. Csak azért mégis olyan aranyosak vannak,és tényleg ők is szeretni valók.:) És jelenleg nem tudunk választani.:D
2012. márc. 6. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:

szintén első

igen minden kutyát így kell sétáltatni , de majd meglátod ahogy nő hogy mennyi mozgásra van szüksége ,de ez általába a bichonoknál elég , mi így sétáltatjuk őket és a szobatisztaságra szoktatás is két óránkénti levittellel járt kivéve éjszaka akkor kutyapelust vagy újságokt raktunk ki..

2012. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy a lépcsőzést nem birják mert lebénul? (frise)
2012. márc. 6. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:

első vagyok :)


imádom a frise-met ,nagyon okosak ,könnyen tanulnak az enyém 10 éves és nagyon hamar tanulja az új trükköket :)

a szőrét kétnaponta kikell fésülni ,havonta fürdetni kell, és évente 2x-3x kozmetikába is kell vinni..

2012. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez hülyeség nem bénul le,nem tesz jót neki , de mi 4.emeleten lakunk és 9 éve lépcsőzik semmi baja (1 évesen kaptam ,azért írtam hogy 9 éve)
2012. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem,Hát gondolkodni fogunk az is biztos.:D Köszi a segítséged ha kérdésem lesz irok még.:)
2012. márc. 6. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:

inkább a hosszab testű fajtáknál problémás a lépcsőzés pl tacskó,basset hound


bár egyik fajtának sem tesz jót, de lebénulni nem fog

2012. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!