Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legális ez? (rövid)

Legális ez? (rövid)

Figyelt kérdés

SOS örökbefogadás!!!


Gazdikat keresünk a takarmányozástani tanszék 8 kísérleti, beagle fajtájú, kutyájának.

Felszámolják a labort a Rottenbiller utcában, és ha nem találunk nekik örökbefogadókat két

héten belül, átkerülnek Debrecenbe egy sebészeti laborba.

A kutyák nagyon kedvesek, szeretik a gyerekeket, szuperül kijönnek más kutyákkal. 6-7

évesek, 10 kg körüliek, 7 fiú és 1 lány. Nincsenek nagy igényeik, hisz eddig 2 négyzetméteres

ketrecekben éltek egy pincehelyiségben, heti egyszeri sétával.


Segítsetek megmenteni őket! 2012. Március 19-ig van időnk!

Ha bárki, akár ideiglenesen is be tudna fogadni kutyust, kérem keressen minket:


most olvastam facebookon. hogy tehetik meg ezt ennyi kutyával???


2012. márc. 6. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy gazdát keresnek nekik?
2012. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem,hogy ezt teszik velük évek óta. ne kérdezz már hülyeséget.
2012. márc. 6. 19:32
 3/14 anonim ***** válasza:

sok labor asznál állatokat kísérletezésre...ebben mi az új?

bizonyos márkájú samponokat én ezért nem veszek de erre csak most jöttél rá?

2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de magyarországon elméletileg tilos. és ha legalább foglalkoznának velük nem egy ketrecben élnék az életüket. de megkínoznám ezeket az embereket.
2012. márc. 6. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
kozmetikai iparban van korlátozás de nem tilos... én se preferálom de ha nem lennének akkor gyógyszereket pl nagyon nehéz lenne kipróbálni... vegyél olyan termékeket amikre rá van írva, hogy nem állatokon kísérletezték ki és legalább a te lelkiismereted tiszta lesz (bár gyógyszerekből nem hiszem, hogy sok ilyen lenne de pl a kutyatápokat is állatkísérletekben szokták tesztelni mondjuk kivétel itt is van)
2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Sajnos nem tilos, vannak olyan telepek, amik kimondottan erre a célra gyártanak beagle-ket. Mondjuk azt nehezen hiszem el, hogy ha 6 évig egy ketrecben éltek, akkor barátságosak és szocializáltak lennének szerencsétlenek.
2012. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Akiteki ***** válasza:
2012. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerinted a szuper-hiper tápok összetevőit, megfelelő adagolásuk mutatóját miként tudnák kikísérletezni?

Annyira hangsúlyozzák némelyek, hogy ilyen-olyan terméket nem vesznek, mert állattal kísérletezik ki.

Hát ugyanezt teszik minden állatra készített termékkel. A gyógyszertől a tápig mindennel.

2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:
Mondjuk annál nagyobb baja ne legyen egy kutyának, mint különböző kajákkal tömjék.:))
2012. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

IIILLLYYYYEEENNN VVVVAAANNNN????!!!! Hát, őszintén szólva, nekem eddig erről fogalmam sem volt, és egymilliószor boldogabb ember voltam ezelőtt 10 perccel, mielőtt ezt elolvastam.....


És melyik tenyésztő ad el ilyen célra kutyát? Vagy ezek menhelyesek, vagy honnan vannak? Szaporítótól, vagy mi? ÚRISTEN!!! :'( Nagyon rossz életük volt, sokat szenvedtek?

2012. márc. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!