Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csau-csau kutyát nehéz...

A csau-csau kutyát nehéz sétáltatnom? 12-éves vagyok! Mennyi idő mire megnő egy csau-csau teljes kifejlett méretére? Gyorsan nő?

Figyelt kérdés
12-éves vagyok,nemsokára lesz egy csau-csau(chow-chow) kutyám! És nem tudom, hogy mikor megnő tudnám e sétáltatni az utcán.Egy faluban lakom, és sokat szeretném majd sétáltatni de félek hogy majd elránt, a többi kutya miatt! Mik azok amik még fontosak a csau-csau kuyárór? pl.: milyen könnyen nevelhető..stb. ilyesmiket irjatok!
2012. márc. 6. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a Google erre való. Csak akkor fogod tudni gondozni ha mindent tudsz a csau csau-ról meg egyeltalán a kutyákról. A Wikipedia-ban biztosan megtalálsz mindent róla,
2012. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
100%
A tenyésztő mindent el fog mondani róla.
2012. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én amilyen csaukat ismerek, azok mind tedd ide, tedd oda dögök. Ha erős vagy, nem lesz gond a sétával. De makacs, fafejű kutyák, nehezen tanulnak
2012. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

itt van: [link]

Elég makacs szerintem nem ezzel kéne kezdened!

De én 13 évesen egy kifejlett németjuhászt sétáltatok.

De csak sétáltatom!

nem én nevelem!!!

De majd lesz.

2012. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 évesen volt egy hatalmas kuvaszom. Jól nevelt volt, szépen jött. A tenyésztő mindent el fog mondani, ahogy írták, de erre tanítani kell, nem fajtától függ.
2012. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 13éves vagyok,és olyan 10-11 évesen kaptam én is egy ilyen kutyust. Sétáltatni nem nehéz mert nem egy óriási kutyáról van szó :D a Miénk nagyon aranyos,már családtag! ;)
2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi Jó válaszokat kaptam. És ezt a kutyát lehet hosszútávú útra vinni? nem gondolok olyan nagyon hosszúra egy olyan 4-5km-es sétára!
2012. márc. 7. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 12 vagyok és 1 éve van csaum. Szerintem nem ránt el. Elég gyorsan nő, de közepes méretű, viszont tanítani nem egyszerű :D mindenesetre az enyémet csak dicserni tudom és tudni illik nagyon szeretetreméltók és szeret a középpontba lenni nemszabad elhanyagolni
2012. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem nagyon szereti a hosszú sétát
2012. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!