Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ki szoktátok vinni éjjel a...

Ti ki szoktátok vinni éjjel a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mikor viszitek ki este utoljára, és reggel először?
2012. márc. 6. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor vittem ki éjjel amikor kicsi volt. mostmár 10-11 felé kiviszem és reggel fél 7 kor. amúgy egy 17 hónapos menhelyi keverék,ivartalanított szuka.
2012. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapból éjfél-1 óra körül szoktam lefeküdni, előtte lemegyünk még egy gyors sétára.
2012. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hovarju ***** válasza:
100%
Nálunk az esti séta 10 óra felé van és aztán csak reggel 6-8 között megyünk újra sétálni.
2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

4 éves roti-nj keverék kanom kertes házban kinti-benti kutya. Általában lefekvés előtt 23-24 közt még kiviszem az udvarra egy gyors pisire.

Előző kutyámmal panelban változó volt, de általában 21-22 közt volt az utolsó séta...bár ha másnap sokáig akartam aludni, akkor még éjfél felé levittem egy 10 percre

2012. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az lemaradt, hogy reggel mikor viszem ki :)

Olyan 8-9 közt szoktam kirakni az udvarra...de van, amikor alszik tovább...most vasárnap nagyon elfáradt, este 21-kor volt kint utoljára és hétfőn 10-kor úgy kellett kitámogatni az udvarra, de ahogy kilépett, ismét bealudt :D

2012. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

este 9-10-11

reggel 9-10-11

2012. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nyáron, amikor jó az idő, akkor általában hajnali háromkor, vagy négykor szoktam vinni őket. Ilyenkor hűvös az idő, az a kellemes hűvös. Bicaj mellett ekkor szoktak jönni. A meleget nem is nagyon bírják, napközben alig alig vihetem őket. Még a reggeli 7 óra is lihegtető nekik
2012. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nemsokára 2 éves havanese kutyám van .

Reggel 7-8 körül délben de nem mindíg van kedve a déli sétához. Délután 3-körül és este 6-7 óra körül . De ha rossz idő van alap hogy nem akar lemenni olyankor pelus.

Ennyi.

2012. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Azt kell látnom, h én vagyok itt a leglustább :D


Mi kimegyünk 5 körül, 6 körülig séta, és legközelebb csak reggel 8 körül.

2012. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
71%
Argos is simán kibírja, hogy éjjel 12-16 órát bent legyen és visszatartsa a vizeletét, de én direkt felkeltem és kiviszem lefekvés előtt, ugyanis a vacsija áztatott táp, amire még szokott pluszban vizet inni...és nem egészséges, ha ennyi mennyiségű víz elfogyasztása után a hólyag tizenórákat feszül pukkadásig
2012. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!