Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, a Nat,...

Mi a véleményetek, a Nat, geon, futó "A csodálatos kutyadoki"ról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 06:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%

Jó műsor :) Szívesen nézném, csak neten sajnos nem tudom, legfeljebb angolul, úgy viszont nem értenék mindent.

De nyáron láttam pár részt és tetszett!

2012. márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem "retusált,megjátszott"?Valóságos?
2012. márc. 7. 06:53
 3/34 anonim ***** válasza:
56%

Mi több dolgot kipróbáltunk már belőle és tökéletesen működött!

Csak ajánlani tudom.

2012. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Lehet sok benne az igazság, több embernek már bejött 1-2dolog amit onnan átvett. Én kikapcsolódásként nézem, ha épp megy a TV (inkább ez, mint a VV és társai). Valahogy nekem nem jön be ez az amerikai show műsor stílus, meg az ember se, de ettől még lehetnek/vannak jó dolgai. Személyes tapasztalatom nincs a hasznosságáról, mert nekem tényleg kikapcsolódás, -de annak tökéletes- mivel nem vagyok kezdő kutyás, már van egyfajta irányvonal ami szerint nevelem a kutyámat és ez eddig bejött. Hogy hogyan azt nem tudom, szerencsére sok minden jön ösztönösen, de nyitott vagyok mindenre és a jó tanácsokat, ötleteket, ha hasznosak bárkitől szívesen fogadom.
2012. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejött. Én neten nézem a letöltött részeit, amiben a legtöbbet segített az az, hogy rádöbbentett, hogy teljesen mindegy, mit csinálok, ha nincs meg a belső elhatározás. Vannak még dolgok, amiket kipróbáltam, és beváltak, bár én még csak kezdő kutyás vagyok, szóval mindent igyekszem meghallgatni, és adott esetben kipróbálni.
2012. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanmár, dehogy valóságos! :) De én is szeretem nézni. Reggelente a híradó helyett jó kikapcsolódás és azért vannak benne érdekes dolgok. A fickó nagyon ösztönösen csinálja és épp ez a probléma. Annyiszor mondták már a műsorban a gazdik, hogy "láttam az összes adást, de az én kutyámmal nem boldogulok, segítsen!" Az ilyen jellegű intuitív tudást nem könnyen lehet átadni, főleg nem TV-n keresztül. Kevés kézzel fogható, hasznos technikát mutat be és nem látszanak az ok-okozati összefüggések. Ráadásul nagyon véletlenszerűnek tűnik, hogy melyik kutyát hogyan kezeli. Én is ismerek olyat, aki az ő "technikáit" használja, szerinte sikeresen. Rajata kívül mindenki látja, hogy a csittegést és a bökködést totál figyelmen kívül hagyja a kutyája, de ő nem veszi észre. :) Összességében viszont jó, hogy van ez a műsor, mert pozitív hatással lehet az emberekre és neveli őket. Azt se felejtsük el, hogy egy karizmatikus idegen mindig könnybben boldogul egy problámás kutyával mint a gazdi, aki már minden tekintélyét elveszítette!
2012. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
van neki egy könyve is a témában. Floridában beépítették a középiskolai tananyagba.
2012. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Akiteki ***** válasza:
73%
Jó a menedzselése, jól keres vele, ha nézni akarjuk, akkor egy szórakoztató műsor. Az ilyen divatsorozatok annyira jók, mintha a Vészhelyzetből akarnék megtanulni operálni.
2012. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sokszor túl durva, ahogyan Cesar neveli a kutyákat. A Stilwell féle pozitív megerősítés szimpatikusabb. Ő a Póráz két végén c. sorozatot csinálja.

Kiképző vagyok, sokat tanultam az ő módszereiből.

2012. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Stilwell féle pozitív megerősítés csak tanítás. Komolyabb problémákhoz nem elég. Ennyiből jobb a kutyadoki. Ő viszont nem tanít, csak nevel. A könyvéről én is azt hallottam, hogy jó, el is fogom olvasni. Lehet, hogy az alapján akár még tanítható is, amennyiben konkrét tényekre és technikákra épít, de a filmsorozatból nem ez jön le. Misztikus energiákat nehéz belevenni a tantervbe, pedig nem vonom kétségbe, hogy léteznek. :)
2012. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!