Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutyat egyszerre hogy lehet...

3 kutyat egyszerre hogy lehet leszoktatni a kakaevesrol?

Figyelt kérdés
Annyi kerdest es valaszt talaltam ra,es mar irtam en is fel,ugyhogy bocsi az ujabb kerdesert,de ebben a helyzetben hogy 3 kutyarol van szo,tanacstalan vagyok.De nagyon!Mert az egyik kezdte,aki befogadott es biztos ezt csinalta elotte is,meglatvan a masik,folytatta,es mostmar latvan a kettot,a harmadik is csinalja.Probaltam hogy seta kozben kaki,es nincs gond,de 3 kutya kulonbozo idokben urit,es keptelenseg napi ketszer mindharom idopontjat betartani.Egyszeri uritest mindharomtol megoldom,de a masodikat mar nem tudom.Es az a baj,hogy a harmadik kutyam is mostmar rogeszmesen csinalja,pedig o utalta elotte,sose kostolta meg,de mivel az oregebbik kutyamat apjakent kezeli,es mindenben utanozza,felvette ezt a szokast is,foleg hogy latja hogy a masik kutyam is csinalja mar,hat akkor o maradjon le?Nem tudom ebben a helyzetben mit csinaljak.Mikor latom,raszolok,ok,otthagyja,...de mikor nem latom,megeszi,mert utana erzem a szajabol a szagot,tehat gondolhatom hogy megette.Hol egyik,hol masik.Es premium tapot kapnak,illetve nekik fozott etelt.Egyikuknel mar megprobaltam a fogpasztazast,de par nap utan ujrakezdte,es mar nem a jelenleteben.Es ha mindharom nem szokik le,akkor egyik sem fog.Mert mig egyik latja a masiktol,utanozni fogja,foleg a 2 evesem,aki mindent figyel,es utanoz,azt hinven hogy ugy kell.Mit csinaljak egyszerre harommal,hogy leszokjanak?
2012. márc. 7. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Keverj ananászt az eledelükbe, ez állítólag beválik. A másik tippem, csinálj kotyvaszt jó sok erőspaprikából, és fújd be a kakikat egy ablakpucoló spriccelővel, de jó töményre főzött fehérüröm tea is jó, mert borzasztó keserű.
2012. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl. sétáltasd meg szerencsétleneket napjában többször, azért is szoktak rá mert tele kell, hogy sz@rják a lakóhelyüket-ez egyáltalán nem természetes a kutyáknál
2012. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod rendesen amit irtam,latni fogod,hogy a setaltatas sem volt megoldas,napjaban tobbszor sem,mert mas mas idopontokban uritenek.De ne gondold hogy attol meg nem setalok velunk.Minden nap megyunk tobbszor is nagyokat setalni.En nem vagyok az az ember aki ne azt nezne hogy mi a jo a kutyanak.
2012. márc. 8. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!