Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szenvedett?

Nem szenvedett?

Figyelt kérdés
Szomszédom kutyáját megmérgezték, fagyállóval. Reggel még semmi baja nem volt, délután mire hazaértek és elrohantak vele az orvoshoz már késő volt. Nem tudták megmenteni, elaltatták. Hogyan vigasztaljam meg? Mondjam neki, hogy nem szenvedett? Tényleg? Most nagyon maguk alatt vannak, szerették a kiskutyát....

2012. márc. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
valahogy szerezz nekik egy ugyanolyan kiskutyát(kinézetre) és vidd oda nekik azzal talán elfeledik a múltat és felcsillantod bennük a jövőt :)
2012. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bajtárs válasza:
Nem vagyok otthon a témában, de a fagyálló nagyon marhat, vakulást és hányást is okozhat. Egyáltalán nem gyors és fájdalommentes módja a halálnak. Szerintem ezzel nem igazán tudnád vigasztalni. Azt mondjuk nem tudom kutyára milyen lehet a hatása...
2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az 1. válaszoló írt az szerintem ne tedd. Ne vigyél nekik másik kutyát.

Nekünk is volt már kutyánk amit megmérgeztek de utána vagy 3 hónapig nem akartunk új kutyát főleg nem olyat ami rá emlékezetet minket.


Nagy valószínűséggel a kutyának nem volt szenvedés mentes halála.

2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenáron meggyőzni őket bármiről... (Nem szenvedett, meg ilyenek.)

Nem lehet megvigasztalni az embert egy ilyen eset után. Nekem amikor elvesztettem egy kisállatot, a legjobban az egyik barátnőm reakciója esett, aki teljesen spontán elkezdett sírni velem. Annyira őszinte volt.

2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mondjam neki, hogy nem szenvedett? Tényleg?"

Sajnos szenvedett.

2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az idő enyhíti a fájdalmat ilyenkor... nekem 3 cicámat és 1 kutyámat mérgezte meg egy r*hadék, fél éven belül... igaz, mikor kiderült (hála a falusi pletykálkodásnak), hogy ki volt, rárúgtam az ajtót, és magamból kikelve ordítottam vele, hogy meg fogom ölni... ha nem fognak vissza, lehet, hogy meg is teszem. Na, az sokat segített volna.
2012. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első körben sajnos semmi nem segít.

Második körben a bosszú segít.


Az állatoknak jobb lenne az emberek nélkül.


Az meg nem ember, aki ilyenre képes. Hanem egy embernek látszó pálott szájú,gennyes mocsok majomivadék.

Ha sikerül kideríteni a címem, szivesen látom őket bármikor.

2013. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!