Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ha a kutyám csak...

Szerintetek ha a kutyám csak szinhúst eszik meg tápot de a tápot nem szereti pedig keverem mit tegyek? ( prémium táp)

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

finnyázik, mert hagyod neki.

vagy állíts össze BARF menüt csak nyers húsfélékből (de ne kizárólag színhúsból!) vagy adj neki csak tápot.

csak egy gondolat: önszántából még nem halt éhen kutya :)


etetni úgy kell, hogy adott időpontban naponta 1x vagy 2x leteszed elé a tálat, engedélyt adsz az evésre, aztán addig hagyod előtte, míg eszik. ha elkezdi a kilátást csodálni, vagy a bárányfelhőket számolgatni, akkor elveszed tőle, és legközelebb a következő etetésnél ugyanazt az adagot adod neki.

2012. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a csak színhús az kemény!:D

Gondolom, kistestű, mert ha ezt az én KÁJ-om csinálná hamar rámenne a gatyám.


Én Happy doggal etetek, azt minden kutyám szereti.

Néha kapnak csirkefarhátat, nyakat, nyesedéket, ha kutyabarát, akkor házikoszt maradékot.


Az Acanát viszont nem szeretik.


Próbálj ki esetleg más tápot.

(Ingyenes mintát kapsz a boltokban)


És amúgy igaza van az elsőnek.

Nem kívánságműsor... ha egészséges, nincs baj a fogazatával, és nem azért nem bírja a szárazat, akkor rá fog fanyalodni.

Lehet, hogy 1 napig oda sem fog szagolni, de másnap, legkésőbb harmadnap belátja a dolgokat...



Amúgy ha nagyon nem csúszik a száraz, én a cicáimnak csirkenyakat főzök ki, a jó zsíros lével pedig leöntöm a száraztápot. Egyből jobban fogy...

2012. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az nem jó ha csak szinhúst eszik, mert ahhoz, hogy a fehérje és az ásványi anyagok beépüljenek a szervezetébe szüksége van szénhidrátra is. Én a helyedbe adnám a tápot. ha nem eszi meg, elveszed előle. majd később ujra. éhen biztos nem fog halni. Aztán majd ha megette a tápot, utána kaphatja a húst. vagy hagyd a tápot, és állits össze neki egy megfelelő étrendet. Esteleg ledarálhatod a húst, és belekverheted.
2012. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!