Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom a leghatásosabban...

Mivel tudom a leghatásosabban kiirtani a bolhát a kutyáimból?

Figyelt kérdés
2 éve hoztak hozzánk egy kiskutyát ami tele volt bolhával. Azóta a mi kutyáink és macskáink szenvednek tőle. Már irtottam frontline-nal,bolhairtó nyakörvvel,bolhairtó samponnal,bolhaporral, de eddig egyik sem vált be.

2012. márc. 8. 15:51
 1/4 Bozsikrisz ***** válasza:

Neostomosan. Mindegyik állatot nagyon alaposan át kell vele fürdetni.

1 ampulla/1 liter víz

1 liter víz/5kg állat :)


Aztán az egész mindenséget kiporszívózni, fekhelyeket kitenni szellőzni, lehetőleg a lakástól távol. Aztán neostomosanos oldattal a lakást is körbe permetezni. Szerintem ennél nincs jobb.

2012. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+1 Neostomosan.

Milyen nyakörvvel próbáltátok?

2012. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,ezt is kipróbálom.Eddig erről nem hallottam.
2012. márc. 10. 23:48
 4/4 Ingridd válasza:

Neostomosannal fürdesd meg alaposan, azán bogarászd át.

Másnap csepegtess a nyakára Frontline combo -t.

Ha bent van a kuty akkor a lakás is bolhás lett, ami azért gáz mert egy bolha 20-25 petét rak le. Nagyon eltudnak szaporodni, ugyhogy minden függönyt, meg minden párnát,ágynemüt,minden textilt ki kell rázni meg átporsazívózni.És ezt minden 3. napon meg kell csinálni.Minden nap porszívózás!! ÉS minden 3. napon körbe kell fujni Insecticide 2000 rovarirtó spryel. ;)

2012. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!