Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis, hogy képzelik ezt egyesek?

Mégis, hogy képzelik ezt egyesek?

Figyelt kérdés

Mivel faluban lakok, sajnos nincs kutyafuttató, és a mezőre szoktam kimenni 2 kutyás társaságában. Ma egyedül vittem és voltak ott más kutyások (őket még nem is láttam) és amikor el akartunk mellettük menni (pórázon, szájkosárral) az egyik kutya odajött és elkezdett vicsorogni. Megkértem őket, hogy fogják meg addig, ameddig elmegyünk. Erre odajött az egyik gazdi, belerúgott a kutyámba és leköpte! Mivel, én elég hamar felhúzom magam elkezdtem vele ordibálni, hogy ezt mégis, hogy képzelte. Itt már odajöttek a többiek is és mind azt bizonygatta, hogy a kutyám megérdemelte, mert csak egy korcs, és a korcsoknak nem is kéne élniük.

Ennél a mondatnál mentem el onnan, mert itt már tudtam, hogy rendőrségi ügy lenne a dologból, ha maradok, de ez most lényegtelen.

Mégis, hogy képzelik ezt egyesek? Milyen véleménnyel vagytok az ilyen kutyásokról?


2012. márc. 8. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
hát ez elég brutál, hogy képesek idegen kutyába belerúgni hogy ha te ott vagy ,gusztustalan emberek , mert azt mondom hogy egy kobór kutyába rúgnak bele aki megakarja támadni az övét akkor elfogadható hogy belerúg, de ha ott a gazdi és írtad hogy pórázon is volt a kutyád akkor nem értem..ha látod máskor őket inkább ne menj arra,de az is milyen már hogy le is köpik ,hová süllyedt az emberiség..
2012. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Összetörtem volna a gyereket, ha az én kutyámat köpi le.
2012. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Értelmi szinvonaluk 0!!! Nem csoda,hogy mérges vagy,én is az lennék. Sajnos vannak ilyen agyatlan taplók.
2012. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Na köpné le az én kutyámat,legközelebb a fogait köpködné az ügyeleten...
2012. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos megvertem volna akár rendőrségi ügy lesz akár nem.Az ilyeneknek minek kutya?Biztos a sajátját is üti-veri ha más kutyájával ilyet tesz.
2012. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

úristen, elképzeltem, hogy ezt nekem mondják,...

örülök, hogy nem velem történt, mert én lecsatoltam volna a szájkosarat.


én ezentúl hordanék magamnál paprikasprayt...

ha megint belém kötnének, nem verekednék (én tuti nem, mert lány vagyok és azt hiszem, esélyem sem lenne), nem uszítanám a kutyám (hiszen jogilag én húznám a rövidebbet), hanem szó nélkül lefújnám őket.


Egyébként ezért is feljelenthetnéd őket.

2012. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez most csak vicc, ugye? Kapásból hívtam volna a körzeti megbízottat, én is falun lakom, én nem hogy elég hamar, túl hamar felhúzom magam, nálam már ez kiverte volna a biztosítékot. Állatkínzásért kb 2 perc alatt jelentettem volna fel....
2012. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Azonnal a rendőrséget kéne hívni.

Ha egy idegen kutyájával ezt csinálja akkor a sajátjával? :O

Nálunk hál' istennek nincs..de ha lenne se sokáig.

2012. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

már válaszoltam, de szembe jutott, hogy nekem is rúgták egyszer meg a kutyámat ráadásul kölyökként, és akkor annyira ledöbbentem, hogy amennyire felhúztam magam, annyira nem tudtam megszólalni.

Belül majd' felrobbantam.

De egyszerűen az ember nem hiszi el, amit lát.


és mire észbe kaptam, az ember már el is futott. (Észrevette, hogy velem van az apám, így már nem volt akkora az arca...)


Szóval megértem, hogy hirtelen inkább elmentél, de tényleg legyen ott a mobilodban az illetékes hatóság telefonszáma a legközelebbi ilyen helyzetre - bár kívánom, soha többet ne történjen ilyesmi.

2012. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

És én még azt hittem, nálunk borzalmas, amiért a falun az elmúlt öt évben, napi rendszerességű séták mellett is csak kétszer láttam gazdával kutyát sétálni.


Rendőrségre hiába mennél, sajnos ilyenekkel nemigen foglalkoznak, ők persze meg mindent letagadnának. Én biztos, hogy visszarúgtam volna egyet a feladónak.

2012. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!