Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne a kutyásokat...

Hogy lehetne a kutyásokat rábirni hogy szedjék a kakát? Nekem van kutyám és szedem teljesen hülyének néznek a többiek. Valami összefogás kéne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem összefogás, hanem kemény büntetés.. ;)
2012. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, keményen büntetni kéne azokat, akik nem szedik össze!
2012. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akik nem szedik össze azt meg kéne büntetni!

Már nem is tudom hogy melyik országban de valamelyikben azért pénz büntetés jár ha nem szeded fel.

2012. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolkodik az első válaszoló. Itt a szép szó, az összefogás, egyéb dolgok semmit nem érnek. Itt akkor kapnának észbe az emberek esetleg, de hangsúlyozom ESETLEG ha büntetnének érte. Én felveszem az ürüléket a saját állataim után, de az engem is felháborít, hogy belelépek más állat ürülékébe. de sajnos ide fejlődött a világ. Érdekes módon a gazdák a saját udvaruk elé nem üríttetik a kutyát. Pattogank ha ott van egy adag...

Igen, a büntetés hatásos lenne.

2012. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon egyetértek... szerintem is csak a büntetés segít. Az emberek nem törődnek egymással (hogy más belelép), hanem csak saját magukkal (ne kelljen fizetni).
2012. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itthon is jár pénzbüntetés, a törvény megvan rá, csak épp nem igazán ellenőrzik....
2012. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy téged az zavar, hogy ezért néznek hülyének:)

Pedig inkább titkon irigyelnek mert odafigyelsz erre:)

Csak így tovább és amikor nem látja senki, lehet hogy ők is összeszedik:)

2012. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

felháborít,és dühít a kutyások hozzáállása a dologhoz. nekem egy nagy testű kutyám van. kiskora óta arra volt szoktatva, hogy az utcán található szemetesek közelében wc-zen ( egyszerűen mindíg ugyanazt az útvonalat használjuk ,így rögzül.)persze több útvonal van,de a lényege,hogy mindíg legyen szemetes arra.

minden ruhámban van az ürülék felszedéséhez zacskó. 60-80 db / 5-800ft tehát havi 1 db cigi ára!

és mégis, a kutyafuttatók a parkok,a járdák mellett a füves padka telis-tele van kutyaszarral. és a kicsi ölebek miniszoknyás gazdáit sosem láttam szart szedni( a kivételek vannak !!),és a gyerek gazdák sem teszik, mert a szülőnek ciki ??

a büntetés mértéke alacsony, és sajnos,kevés az utcán ellenörző közterületes.

már több esetben szóltam,más kutyásnak, aki egyszerűen továbbsétál miután a kutyája elvégezte a dolgát,sőt adok neki zacskót ( nagy darab vagyok ,nem szoktak vitatkozni :)

de,..a kutyás gazdák nagy része szerintem nem szedi fel:(

és, gyanítom ők azok akik nem járnak kutyasuliban, nem járnak össze más kutyásokkal,és nem járnak kutyát futtatni.

ők egyszerűen nem értik ???

2012. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vidéken lakom és kutyasétáltatáskor felszedem a végterméket. Van, hogy jó sokáig kell cipelni:)
2012. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!