Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 11 hetes kutyát szeretnék...

Egy 11 hetes kutyát szeretnék kivinni Norvégiába repüéővel. Milyen papírok kellenek neki az Útlevelen, chippen kívül? Elég nehéz mivel nem eu-s ország! Viszont még a veszetség elleni oltást nem kapta meg! Megtudom valahogy oldani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Veszettség elleni oltás után 21 nappal utazhat leghamarabb, vagyis 4 hónaposan.


[link]

2012. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

I Gen ezt tudom ès olvastam is ròla! Viszont nemrègiben egy hat hetes kutyust hoztam ki nèmet.orszàgba,azt mondtàk hogz hivatkozhatom arra hog mèg kicsi a oz hogy megkapja a veszetsèg Ellen I oltàst,îgy majd ittkapja majd meg!

Csak ugye bàr norvègia màsabb!de köszönöm

2012. márc. 8. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Németországban sem hivatkozhattál volna arra, hogy még kicsi. Oda is csak érvényes veszettség elleni oltással mehet be kutya. Értsd: veszettség elleni oltás után 21 nappal. Mázlid volt, hogy nem kaptak el.
2012. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!