Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt már valaki ilyet...

Tapasztalt már valaki ilyet etetésnél?

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem a kérdést, de sajnos félreértették, és elég rossz válaszok jöttek. Talán most :)).

Szóval az lenne a lényeg, hogy a kutyám nem bírja a májat, ha volt a kajájában, mindig kihányta. Mindegy, hogy kacsamáj, csirkemáj, vagy sertésmáj. Persze főve.


Összesen 2x 3x kapott, míg rájöttünk, hogy ez a probléma. Azóta egyszer sem. Lehetséges, hogy nem bírja a gyomra? Mitől alakulhatott ez neki így? Vagy "így született"?


2012. márc. 9. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy nem bírja a gyomra. A kutyák is különbözőek lehetnek. Valamelyik pl. szereti a gyümölcsöt valamelyik nem. Ez változó. Nincs vele semmi baj, az ő pocija nem bírja a májat. Ne adj neki többet szerintem. Az én kutyámnak meg hasmenése lesz a májtól.
2012. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a gyomra nem birja,de az én véleményem,egyszer bezabálhatott belőle,az én kutyám is igy járt...

nem ette utána meg.

2012. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem kapott azóta egyszer sem. Úgy látszik, érzékeny gyomrú, mint a gazdája :)
2012. márc. 9. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm bulldogja mindent megeszik. De a máj az egyetlen, amit mindig kihányt:)
2012. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor az én mudim nem egyedi eset :))


Különben előfordult, hogy anyukám maradék májgombóclevest adott neki, azt hitte, nem jövök rá, de megtaláltam a nyomokat a füvön. Szóval nem bírja. Akkor meg nem adok neki, és kész :).

2012. márc. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!