Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyák vegyek?

Milyen kutyák vegyek?

Figyelt kérdés
4 KISGYEREK MELLÉ, JÓ HÁZŐRZŐ, NAGY TESTŰ kutyák szeretnék (kertben tartanánk). Van még egy kis tacskó amit a lakásban tartunk. A tacskó 2éves. Milyen kutyát ajánlotok? KÖszi
2012. márc. 10. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, de ha meg van akkor jó lenne ha menhelyről vinnéd el :) Semmibe nem kerül, ivartalanított, már beoldott kutyákat adnak örökbe, és biztos lesz olyan valahol amilyet Te szeretnél majd!
2012. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menhelyen is szétnézhetsz, biztos találsz egy megfelelő kutyát. Ha nem, akkor szerintem a Németjuhász lenne jó, bár nem írtad mennyit sétálnál vele.
2012. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel este elvinném sétálni. Sőt, én reggel este járok futni 5km-t. A kutyát is vinném akkor magammal.
2012. márc. 10. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

meg hogy ingyen van a menhelyi kutya...mar azert is fizetni kell hogy megment egy eletet!!

De a kerdezonek:

Nemet dog amit ajanlanek. Imadja a gyerekeket, bar figyelni kell hogy nehogy akaratlanul is felboritsa oket. Nem harap ha ugy neveljuk, de felemetes kulseje miatt es hangos ugatasa miatt nagyon jo hazorzo! En csak ajanlani tudom, de mindenkepp szukat vegyel ha ez lesz az elso nemet dogod!

2012. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, és még véletlenül sem szeretnék leszólni senkit, én is mindig hangoztatom a menhelyről választást, de 4 kisgyerek mellé nem biztos, hogy egy menhelyi kutya jó választás. A menhelyi kutyák előéletét a legtöbb esetben nem tudjunk, ki tudja milyen trauma érte őket korábban, milyen élményei vannak a gyerekekkel stb.

Leonbergit, berni pásztort merem ajánlani.

2012. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt ingyen, csipezve, oltva, és ha elég nagy a kutya ivartalanítva adják.

Vannak egészen piciktől öreg kutyák is. Nem hiszem, hogy az icipici kutyákba nagyon bele nevelődött volna az ellenszenv. Érdekes, de a menhelyi kutyák legtöbbször pont hogy nagyon hálásak...A barátoméknál is van egy, bár ö utcáról jött, és egyszerűen éhezik a szeretetre :). Én azért szétnéznék, hátha. Ha tényleg semmi, max utána vennék. (de én nem vennék, mert találnék megfelelőt, ebben biztos vagyok.)

Első voltam.

2012. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lora1328 válasza:
Kalériai medvevadász kutya. tökéletes választás. (olyan közepes-nagy méretű:D)
2012. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!